Evcil hayvan besliyor musunuz?

Hangi hayvanı besliyorsunuz ?

• Tavşan

Oy: 0 0,0%
  • Küçük Tatlı Su Kaplumbağası

• Sürüngen hayvanlar

• Diğer (Aşağıda belirtin.)

• Oy verenlerin toplamı
    54
  • Anket kapandı .
Dostum bu yazım hatası değil ki? Anlamıyor musun? Anlama zorluğun mu var yoksa? "ı" yerine "i" kullanmak, "ş" yerine "s" kullanmak yasak değil, kuralları okumadığın aşikar ve okumadığın halde insanları azarlıyorsun. Klavye düzeni farklıdır, farklı çeşit klavye kullanıyordur, telefondan giriyordur. İnsanları forumdan senin gibiler soğutuyor.
Ben de mobilden giriyorum ama yazım kurallarına dikkat ediyorum. Her neyse... Bir de olayı bilmeden yazmasanız güzel olur. Arkadaş benim ne hatam var diye sordu. Ben de gördüğün gibi bütün hatalarını yazdım. Bilmiyorum fark ettin mi ama sadece 'i' leri 'ı' ya çevirmedim. Diğer hataları da yazdım.

Ben de mobilden giriyorum ama yazım kurallarına dikkat ediyorum. Her neyse... Bir de olayı bilmeden yazmasanız güzel olur. Arkadaş benim ne hatam var diye sordu. Ben de gördüğün gibi bütün hatalarını yazdım. Bilmiyorum fark ettin mi ama sadece 'i' leri 'ı' ya çevirmedim. Diğer hataları da yazdım.
Klavyesinde türkçe karakter yokmuş bundan da haberimiz yoktu mesajı yazdığınız an çünkü ben de uyardım ama sonradan öğrendim klavye durumunu. Herhangi bir kusurunuz yok.

Son düzenleme:
2 yaşında bir muhabbet kuşum var. :)

Klavyesinde türkçe karakter yokmuş bundan da haberimiz yoktu mesajı yazdığınız an çünkü ben de uyardım ama sonradan öğrendim klavye durumunu. Herhangi bir kusurunuz yok.
Hatta klavye fotoğrafını atmıştı biliyorum onu:D Zaten ben de 'Tamam o zaman, en azından diğer kelimeleri doğru yazın:D' yazmıştım.

Şu an 1 kedi, 1 muhabbet kuşum var.
Önceden tavuk, horoz, ördek, bıldırcın, serçe beslemiştim.
Dipnot: Hayvan bakmak kolay değildir. Aldığınız hayvanın hizmetkarı siz oluyorsunuz.
Bakamayacağınız ilgilenmeyeceğiniz hayvanı almayın!

Son düzenleme:
Bunun bilip bilmemekle alakası yok, bir insan niye durduk yere "ı" yerine "i" yazar? Bunu düşünmeden yorum yapıyorsunuz.
Dediğim gibi olayı bilmediğiniz için böyle diyorsunuz. Arkadaş benim ne yanlışım var anlamış değilim değilim tarzı bir şey söyledi. Ben de 'i' ler dahil olmaz üzere bütün yanlışları yazdım. Alıntıladığınız mesajımı okursanız anlarsınız zaten.
Bunun bilip bilmemekle alakası yok, bir insan niye durduk yere "ı" yerine "i" yazar? Bunu düşünmeden yorum yapıyorsunuz.
Dediğim gibi olayı bilmediğiniz için böyle diyorsunuz. Arkadaş benim ne yanlışım var anlamış değilim değilim tarzı bir şey söyledi. Ben de 'i' ler dahil olmak üzere bütün hataları yazdım. Zaten alıntıladığınız mesajımı okursanız anlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı