Evcil hayvan olarak yılan beslenir mi?

Zeu5

Centipat
Makaleler
9
Yer
Kanada, Toronto
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
Arkadaşlar son günlerde aklıma bayağı takılıyor ve bayağı da görüyorum, özellikle pitonlarla alakalı videolar görüyorum.
İnsanlar kocaman insanlar ellerini aldılar ve hiçbir şekilde saldırmıyor ilanlar ben de ileride yılan beslemeyi düşünüyorum.
Çünkü örümcek ve yılanları seviyorum nedense onlardan korkmama rağmen seviyorum.

Ama onlar hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim nasıl bilgilenebilirim Ontario bölgesinde yaşıyorum ve yılanlar yasal olarak burada satılabiliyor ben daha çok renkli yılanlara ilgi duyuruyorum.
Şimdi diyelim ki yılanı aldım buna bir kafes gibi bir şey almam lazım onu nereden bulabilirim ve yılanlar tam olarak neyle besleniyor bilen var mı?
Hatta örnek olarak iki tane satış fotoğrafı koyacağım.

IMG_0174.png

IMG_0175.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar son günlerde aklıma bayağı takılıyor ve bayağı da görüyorum, özellikle pitonlarla alakalı videolar görüyorum.
İnsanlar kocaman insanlar ellerini aldılar ve hiçbir şekilde saldırmıyor ilanlar ben de ileride yılan beslemeyi düşünüyorum.
Çünkü örümcek ve yılanları seviyorum nedense onlardan korkmama rağmen seviyorum.

Ama onlar hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim nasıl bilgilenebilirim Ontario bölgesinde yaşıyorum ve yılanlar yasal olarak burada satılabiliyor ben daha çok renkli yılanlara ilgi duyuruyorum.
Şimdi diyelim ki yılanı aldım buna bir kafes gibi bir şey almam lazım onu nereden bulabilirim ve yılanlar tam olarak neyle besleniyor bilen var mı?
Hatta örnek olarak iki tane satış fotoğrafı koyacağım.

Eki Görüntüle 1760022

Eki Görüntüle 1760023

Youtube'da Karınca Çiftliğim'in eski videoları tam aradığın bilgileri içeriyor bence.
Not: Ailen buzdolabında donmuş fare ve evin içinde böcek çiftliği kurmama sıkıntı çıkarabilir ihtimali azıcık bile varsa yol yakınken uzaktan sevme yoluna geç hayvanlara bu şekilde yazık eden çok var maalesef uyarmak zorunda hissettim :(

Evcil değil gibi, böyle hep yıkarsanız sorun kalmaz ama.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı