Evde Arapça yazılı kağıt ve bez bulmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Pluxy01 21. yüzyıl Türkiye'sinde hâlâ büyü tarzı şeylere inananları görmek oldukça üzüyor. Bir de yorumlarda ciddi ciddi büyü yapmış diyenler var. Size bunları kim öğretiyor kardeşim? Nereden öğreniyorsunuz bunları? :D akıl, mantık var. Bilime yönelin, bilimle hareket edin. Büyü tarzı boş işlere inanmayın.

İlk elden yaşamasam dediğine inanırım :D. Büyüler gerçek bro. İstediğini düşün ilk elden yaşamadıysan da konuşma.

Büyü gerçek kanka Kuran da bile yazıyor büyü yapmak ve yaptırmak haramdır diye olmayan şey Kuran da ne yazsın biraz araştır bunlar şakaya gelecek şeyler değil.

Benim çok büyü yapan tanıdığım oldu ve adamlara hiçbir şey olmadı. İnsanları korkutmak için bir şey olduğunu düşünüyorum. Gerçek olsa tüm insanlar yapardı ki büyüyü.

"Bilge bir imam". 🤣

Bu arkadaşın bence ceza alması lazım. Milleti galeyana getirmekten başka bir işlevi yok.
Büyü gerçek kanka.
Yok, degil.
Kuran da bile yazıyor.
Yani?
Olmayan şey Kuran da ne yazsın?
Valla moruk Kuran'da kadinlari dövun de yaziyor ama sen bilirsin. Dini kitapları referans almayı bırak.
Bunlar şakaya gelecek şeyler değil.
Valla bence baya komik. Özellikle yaklaşık 2-3 dakikadır sana gülüyorum, Allah ıslah etsin seni.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı