Evde bitmeyen pire

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yer
Didim
Merhaba. Evimde yaklaşık 1 senedir pireler bulunmakta. Bunları ne kadar uğraşsam da, yok edemedim. Çok öldürdüğüm veya kovduğum pire oldu fakat, havalar birazcık ısınınca tekrardan geliyorlar. Kış ayında hiç pire olmuyor fakat, kış soğuğu geçince, tekrar iyice zamanla pirelerin sayısı artıyor. Sürekli çoğalıyorlar. Onları öldürsem bile, nerede pire olup olmadığını tam olarak bilemiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Sürekli ısırıyorlar beni ve ben ölerek hayata veda etmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ev komple ilaçlanmalı.
Ev komple yakılmalı yazdınız sandım :)

@Autistic Boy Anneme sordum senin için az önce, yemin ediyorum aralıksız 20 saniye düşündü ve internetten baksana dedi :) Senin durum biraz vahim, 1 pire yorgan yaktırır gibi sözler var bilirsin.

Senin değil de ailenin çözebileceği bir problem bu, çeşitli yöntemler varmış ailen bilir veya araştırır.
İlaçlama şirketlerine bütçe ayırırız dersen daha kesin çözüm bulursun.

Son olarak evle alakalı özel şeylerini çok paylaşma istersen, bir arkadaşımın evinde pire var de mesela :)

Ev komple yakılmalı yazdınız sandım :)

@Autistic Boy Anneme sordum senin için az önce, yemin ediyorum aralıksız 20 saniye düşündü ve internetten baksana dedi :) Senin durum biraz vahim, 1 pire yorgan yaktırır gibi sözler var bilirsin.

Senin değil de ailenin çözebileceği bir problem bu, çeşitli yöntemler varmış ailen bilir veya araştırır.
İlaçlama şirketlerine bütçe ayırırız dersen daha kesin çözüm bulursun.

Son olarak evle alakalı özel şeylerini çok paylaşma istersen, bir arkadaşımın evinde pire var de mesela :)
Neden çok fazla paylaşmayayim?

Neden çok fazla paylaşmayayim?
Senin açından bakıldığında sorun yok elbette ancak alışkanlık edip başkalarının yanında söylersen ailen hiç hoş karşılamaz. Biliyorsun Türk aile hanımlarını, temizlik yarışı içerisindeler.

Senin açından bakıldığında sorun yok elbette ancak alışkanlık edip başkalarının yanında söylersen ailen hiç hoş karşılamaz. Biliyorsun Türk aile hanımlarını, temizlik yarışı içerisindeler.
Benim annem, ablam, kardeşim veya kuzenim yok. Ailemden geriye kalan tek kişi babam.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı