Evde çalışarak para kazanmak

hakan_ucuncu

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Lise son öğrencisiyim, evden para kazanmak istiyorum. Ama kazandığımdan fazla vergi vermek istemiyorum. Bir yolu bilgisayar donanımı hakkında bilgim iyi sayılır. Bu konuda bir fikriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm. Lise son öğrencisiyim, evden para kazanmak istiyorum. Ama kazandığımdan fazla vergi vermek istemiyorum. Bir yolu bilgisayar donanımı hakkında bilgim iyi sayılır. Bu konuda bir fikriniz var mı?
Vergi konusunu bilmem ama 25 dolar bir sermaye ile (ekipmanlar sayılmadan google playden 25 Dolarlık console alacaksınız) mobil oyunlar yapabilirsiniz

Minecraft oynuyor iseniz saatte 4 dolar kazanırsınız fiverr ile orada freelancer olarak kazanırsın hem oyun hem para olarak. İnsanlara Bedwars öğretcen o kadar.

Photoshop yeteğiniz var ise bionluk, fiverr gibi freelance ilan verebileceğiniz sitelerden para kazanmayı deneyebilirsiniz.

Oralara baktım vergi alınıyor.
Minecraft oynuyor iseniz saatte 4 dolar kazanırsınız fiverr ile orada freelancer olarak kazanırsın hem oyun hem para olarak. İnsanlara Bedwars öğretcen o kadar.
a
Ya da speedrun. Bionlukda olur oda güzel ama %20 kesiyor diye biliyorum.
Fiberr %kaç bilmiyorum.
oralardan vergi alınıyor diye biliyorum yanlışım mı var

Binance kaldıraçlı işlemleri öğrenin. Kripto para grafik okumayı öğrenin eğer gerçekten öğrenmek istiyorsan çok iyi paralar kazanabilirsin kaldıraçlı işlemlerden. Tabiki riski var fakat dediğim gibi bir sürü eğitim videosu izleyip ona göre işlemler yapman gerek sonuçları gerçekten çok iyi oluyor. YTD.

Yeni konular

Geri
Yukarı