Evde para kazanmak

REEQFROST

Decapat
Daha fazla  
Öğrenciyim ve bilgisayarımdan para kazanmak istiyorum. Ne tür olursa olsun uğraşacağım emek vereceğim ve para kazanmak istiyorum. Oyunlardan olabilir başka şeyler olabilir. Ne olursa olsun deneyeceğim tabii ki de her işin zoruğu vardır. Hepsi herkese göre değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğrenciyim ve bilgisayarımdan para kazanmak istiyorum. Ne tür olursa olsun uğraşacağım emek vereceğim ve para kazanmak istiyorum. Oyunlardan olabilir başka şeyler olabilir. Ne olursa olsun deneyeceğim tabii ki de her işin zoruğu vardır. Hepsi herkese göre değildir.

İyi fikir tabii de, bizden bir şey istiyor musunuz yoksa dertleşmek için mi yazdınız? :)

Benden sana altın değerinde bir tavsiye:

İlk başlarda kazandığın para bir şeye benzemeyecektir. O parayla asla hisse veya kripto yatırımı yapma, onun yerine kendine yatırım yapmak için kullan. Kurs, beceri veya kitap alarak değerlendir. 1 yıl dolmadan sana karşılığını fazlasıyla verecektir.

Dropshipping yapabilirsiniz ilk başlarda aman aman kazandırmaz hatta batabilirsiniz ama öğrendikçe kazanabilirsiniz. Tekstil ürünleri üretip satabilirsiniz.

Kodlamadan nasıl para kazanabilirim? İleride teknoloji çok gelişeceği için öğrenmeyi planlıyordum zaten.

Selam dostum kodlamadan kastın yazılım dili ise uygun fiyata ders veren arkadaşlarım var, onun dışında BTK Akademi'yi tavsiye ederim. Ayrıca kodlamacıyım başlarsan C#'tan başla.

Yeni konular

Geri
Yukarı