Evde gizli kamera olma ihtimali var mı?

Eşyalı bir eve taşındım. Yalnız yaşıyorum. 7 aydır falan kalıyorum bir yıllık kira sözleşmesi imzaladım. İlk defa eşyalı bir evde yaşıyorum ve açıkçası şimdi şimdi aklıma geliyor. Günlük kiralık dairelerin garip haberlere konu olduğunu biliyoruz ama normal kiralık dairemde böyle bir şey olabilir mi sizce? Hiç tanık oldunuz mu? Anlamamın bir yolu var mı? Şüphe duyacağım bir şey de yaşamadım esasında yalnızca okuduklarım paranoyaklaştırdı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Paranoyaklık değil. Günlük evlerin çoğunluğunda gizli kamera olabiliyor zira bol x harfli sitelerde Hidden kategoride yerli videolar mevcut. Ama yıllık sözleşmesi olan bir adam bunla uğraşacak kadar sapık değildir herhalde.

Karantinadan sonra insanlığın psikolojisi: Oynat bakalım.
Hocam 0 şaka haklısınız. Ben de korkuyorum kendimden artık bu nereden aklıma geldi diye... Kadın olmanın zorlukları.
Ev sahibine sövün, eğer kamera varsa zaten direkt evden atacaktır ev sahibi.
Kendisine düzenli sövüyorum... Bugün yine evindeki sorundan dolayı iletişime geçtik kibardı. Güvendeyim sanırım.
Paranoyaklık değil. Günlük evlerin çoğunluğunda gizli kamera olabiliyor zira bol x harfli sitelerde Hidden kategoride yerli videolar mevcut. Ama yıllık sözleşmesi olan bir adam bunla uğraşacak kadar sapık değildir herhalde.
Evime girip çıkan biri de değil bu arada. 7 aydır hiç girmedi. Usta geliyor bazen o da gözümün önünde bir şey yapıyor yapıyorsa da. İnanın paranoyak olmanın eşiğindeyin olmamış olmayı umuyorum...
Telefonunuz? Bilgisayar kameranız?
Anlamadım hocam.
Hem çok seviyorum hem psikolojim kaldırmıyor.... Girdik bir batağa hocam evde kamera arıyorum 😭😭😭😭😭

Bu boyutta kameralar varken kesin bir şekilde olmadığını iddia etmek biraz zor olur:

68384_08_worlds-smallest-camera-size-grain-sand.jpg

Bu boyutta kameralar varken kesin bir şekilde olmadığını iddia etmek biraz zor olur:

Eki Görüntüle 896298
Hocam güç kaynağı ne bu gibi kameraların. Ya da görüntüye erişim uzaktan sağlanıyor olduğunu varsayalım, evime gelinip alınmadığına göre muhtemelen böyledir şayet binde bir ihtimal varsa da. 7 aydır yaşıyorum daha muhtemelen bir buçuk sene burada olacağım. Bu kadar görüntüyü kaydetmesi mümkün mü? Bilgisayarımın şarjı 8 saat gitmiyor benim...

Güney Kore'de falan yaşasanız muhtemel olabilir ama Türkiye'de kim ne yapacak. Eğer emin olmak istiyorsan yine de kontrol et.

Geri
Yukarı