Evde hamam böceği var

Evi bir süreliğine boşaltabilirseniz ilaçlayın. Geçtiğimiz sene yapmıştım ve etkisini gördüm. İlaçlamadan sonra yaklaşık 1 yıl civarı evde gördüğüm tüm hamam böcekleri ölüydü. İlaç onları direkt öldürmese de sersemletiyor. Ters dönünce de zaten ölüp kalıyorlar o halde.

Ya evde hamam böceği var. Geçen aylarda evde saat 01:00 09:00 arası çok çıkıyordu, sanırım yumurtlamıslar.
Evde parke var yürüyorlar sesler.
Çok gıcık, ya nasıl kurtulurum?

Ya evde ışık aç kapa yapa yapa FNAF'a döndü ya.

Hocam nereden bulabilirsiniz bilmiyorum ama toz böcek ilaçları belki internetten getirtirsiniz. Ağır bir ilaç olmasına gayret edin. Sıcak yerlerin altına dökün. Buzdalabı altı. Derindondurucu. Kapı köşelerine.

Raid.png

Hocam ben sizin Minecraft mod pakedinizi bir açamadım gitti.
Hocam nasıl bir problem yaşadınız?

Hızlı yanıt olması açısından tekrardan kurulum talimatlarını yazıyorum:

1) Mod paketini indirin
2) Minecraft'ın dosya konumundan moda ve config adlı klasörleri silin
3) İndirmiş olduğunuz RAR dosyasının içindeki mods ve config dosyalarını minecraft'ın dosya konumuna atın.
4) 1.16.5. için Forge indirmelisiniz
(Minecraft 1.16.5. Forge İnstaller)
5) Forge indirdikten sonra tıklayıp direkt tamama bastıktan sonra kısa süre içinde kurulacaktır.
6) Minecraft'ta sürümleri seçtiğiniz kısımlardan "1.16.5. 36.1.10 forge" adında bir sürüm oluşmuş olacaktır. O sürümü seçip oyuna giriş yapın.

EKSTRA NOT: Oyundaki yenilikleri görmek istiyorsanız ilk olarak Creative'de bir dünya kurun, ardından kontrollerinizi değiştirin (default olarak bazı kontroller birbiriyle çakışacaktır, deneme yanılma yöntemiyle size en uygun kontrol şemasını elde edebilirsiniz.)

İndirdiğiniz için teşekürler 🙃

Geri
Yukarı