Evde kocaman bir böcek var ne yapmalıyım?

Syniox85

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba! Bugün sabah saatlerinde koridorda kocaman bir böcek gördüm ve böcek fobim var. Evde tek başımaydım ve böceğin hızlı bir şekilde yürüdüğünü ve zıplayabildiğini gördüm. Bunu görür görmez kendimi odaya kapatıp altından geçemesin diye battaniye serdim. Ve yaklaşık 2 saattir odadayım ve kapıyı açtım, fakat korkumdan dolayı odadan dışarı çıkamıyorum. bir taktik lazım, ne yapacağımı bilmiyorum. Verebileceğiniz bir öneri var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle merhaba! Bugün sabah saatlerinde koridorda kocaman bir böcek gördüm ve böcek fobim var. Evde tek başımaydım ve böceğin hızlı bir şekilde yürüdüğünü ve zıplayabildiğini gördüm. Bunu görür görmez kendimi odaya kapatıp altından geçemesin diye battaniye serdim. Ve yaklaşık 2 saattir odadayım ve kapıyı açtım, fakat korkumdan dolayı odadan dışarı çıkamıyorum. bir taktik lazım, ne yapacağımı bilmiyorum. Verebileceğiniz bir öneri var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
Umarım başka yere gitmemiştir.

Evin içinde çığlık atarak koşmaya başla, yerinden çıkması muhtemeldir. Yerinden çıktıktan sonra bardağa su doldurup üstüne atabilirsin, muhtemelen dengesini kaybedecektir. Ondan sonra alıp dışarı atabilirsin.

Terliği al (Sağlam kaliteli) ve böceği aramaya başla. Unutma ki bu yolda yalnız bir savaşçı olacaksın. Böceği ararken sana jumpscare çıkması muhtemel. Ama yapacak bir şey yok. Eline terliği al ve her yeri didik didik aramaya başla. Böceği gördüğün an terlikle ilk önce üzerine bastır, kanı çıksın ve acı çeksin. Ardından ise Combat Mortal'dan kaptığın yeteneklerle 5'li öldürme Shuzuki kombosunu yap ve işini bitir. İşin bitince koku olmaması için öldürdüğün mahalli iyice bir z-dezenfektanla dezenfekte et. Ardından da eline kat kat sardığın peçetelerle böceği al ve balkon varsa aşağı at veya işkenceye devam et. Çıkan sülüğünü, kanını eklemlerini de eline kat kat sardığın peçete ve ıslak mendille al ve öldürdüğün odaya 1 hafta boyunca girme. 1 hafta sonunda böcek ilacı al ve o odayı tamamen dezenfekte et. Ardından da böcek ilaçlaması yapan bir şirketi ara. Evine ilaçlama yaptır ki bir daha giremesinler. Saygılar Sevgiler. Bir de söylediklerimi sabah yaparsanız daha iyi olur ve öldürünce fotoğrafını atarsanız daha iyi olur. Boyutunu görelim.

Geri
Yukarı