İs yerinde gıcık bir adam var ne yapmalıyım?

TheWylde

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar iş yerinde 6 ay bitirdim. Bir tane gıcık bir adam var aşırı derecede hem de. Herkesle kavga eder müdürün yeğeni olduğu için kimsede bir şey yapamıyor müdüre soyliyoruz boş verin takmayın onu diyor.
4 oldu gelip bana satasiyor dün de resepsiyondayken 200 TL acık cıktı sorun benim değil dünden beri gelip bana laf vuruyor anlamadığını saniyor resepsiyonculara diyor ki buraya resepsiyonist dışında kimse girmeyecek diyor ben normalde resepsiyondayım ama kasaya bakmıyorum. Resepsiyona gidip diğer arkadaşla konuşuyorum gelip diyor resepsiyona yaklasmayacaksin senin yerin burası değil yerine git veya bara git deyip deyip duruyor artık sinirlenmeye başladım ne yapmaliyim lafmi vurmaliyim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iş yerinde 6 ay bitirdim. Bir tane gıcık bir adam var aşırı derecede hem de. Herkesle kavga eder müdürün yeğeni olduğu için kimsede bir şey yapamıyor müdüre soyliyoruz boş verin takmayın onu diyor.
4 oldu gelip bana satasiyor dün de resepsiyondayken 200 TL acık cıktı sorun benim değil dünden beri gelip bana laf vuruyor anlamadığını saniyor resepsiyonculara diyor ki buraya resepsiyonist dışında kimse girmeyecek diyor ben normalde resepsiyondayım ama kasaya bakmıyorum. Resepsiyona gidip diğer arkadaşla konuşuyorum gelip diyor resepsiyona yaklasmayacaksin senin yerin burası değil yerine git veya bara git deyip deyip duruyor artık sinirlenmeye başladım ne yapmaliyim lafmi vurmaliyim sizce?

Ne kadar süredir yapıyor? Muhtemelen fazla takmazsan ya da gülüp geçersen seninle uğraşmayı bırakacaktır diye tahmin ediyorum.

İşyerlerinde bu tarz insanlar ne yazık ki olabiliyor. Onları umursamamak veya görmezden gelmek var oldukları gerçeğini değiştirmiyor. Benim tavsiyem yeni bir iş arayışına girmen. Zira iş yerinde akraba bağlantılı mobbing mevcut ve bu da sadece senin psikolojini zamanla tahrip edecektir. Bir süre daha sabredip alternatif işler mevcutsa o işe başvurman, sonrasında ise sana yapılan bu kötülükleri kanıta döküp bir karakola müracaat etmeni tavsiye ederim. Unutma, sen de bir insansın ve psikolojin sonsuza dek dayanacak güçte değil. Hakkını savunabilmelisin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı