Evde nasıl çalışılabilir?

BORSA KAPLANI55

Hectopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2 haftadır yapıyorum 2 hafta içinde sadece 3 gün yapmadım şınav çekemiyorum, çok güçsüzüm. Zarganaydım, az çok toparladım, hala zarganayım.
https://proteinocean.com/cream-of-rice
Bunun sayesinde kilo aldım, 100 TL'ye almıştım 3 hafta önce. Ortalama 1 dakika, 1,30 dakika saniye mekik çekiyorum. 1.78 boy, 56-57 kg. 17 yaş, 18'e gireceğim.

@@Gokberk_DRY @@Aras the Great @@cinar_yasarrr

Hocam yanıt veren olmadı araştırdım sizi bu alanlarda ilgilenir buldum sizce ne yapmalıyım​

Son düzenleme:
Ege fitnessın burdaki antrenmanını yapabilirsin eğer evdeysen. Maddi durumun varsa salona yazılmalısın. İlk 3-4 belki 5. aydan sonra çift bölge veya önerim ppl e geçebilirsin. Evde süreklilik olsun gelişim olsun çok zor olacaktır ama imkansız değil. Kilo alırken rice cream falan yerine et tavuk tüketmek hatta mümkünse 3 saatte bir öğün yemek daha doğru olacaktır. Arada çık dışarı koş, yürü kardiyonun kas gelişimine katkıda bulunduğunu söyleyen araştırmalar var. Uyku, beslenme ve antrenmanları aksatmazsan gelişim kaçınılmaz olacaktır.

Ege fitnessın burdaki antrenmanını yapabilirsin eğer evdeysen. Maddi durumun varsa salona yazılmalısın. İlk 3-4 belki 5. aydan sonra çift bölge veya önerim PPL'e geçebilirsin. Evde süreklilik olsun gelişim olsun çok zor olacaktır ama imkansız değil. Kilo alırken rice cream falan yerine et tavuk tüketmek hatta mümkünse 3 saatte bir öğün yemek daha doğru olacaktır. Arada çık dışarı koş, yürü kardiyonun kas gelişimine katkıda bulunduğunu söyleyen araştırmalar var. Uyku, beslenme ve antrenmanları aksatmazsan gelişim kaçınılmaz olacaktır.

Dediklerinizi yapacağım hocam tavuk kadar param yok öğrenciyim pazartesi salı çarşamba günleri 3 saat yürüyorum sizce yeterli mi artırmam gerekir mi ayrıca 3 saate bir elma falan yiyebilirim ancak annem ne yaparsa o gibi yani :D şimdi ege abimin videosunu izleyeceğim geri dönüşün için teşekkür ederim.

Dediklerinizi yapacağım hocam tavuk kadar param yok öğrenciyim pazartesi salı çarşamba günleri 3 saat yürüyorum sizce yeterli mi artırmam gerekir mi ayrıca 3 saate bir elma falan yiyebilirim ancak annem ne yaparsa o gibi yani :D şimdi ege abimin videosunu izleyeceğim geri dönüşün için teşekkür ederim.
Evet hocam 3 gün için 3 saat iyi ama her gün 15-20 dakika yürüyüş yapsan daha iyi olur. Ben 3 saatte bir yemek ye diyorum ama ben de anne yemeği yiyorum :). Ayrıca a101 de mısır patlağı satılıyor 7-8 lira bişey günde bir paket yeterli geleceğini düşünüyorum.

Evet hocam 3 gün için 3 saat iyi ama her gün 15-20 dakika yürüyüş yapsan daha iyi olur. Ben 3 saatte bir yemek ye diyorum ama ben de anne yemeği yiyorum :). Ayrıca A101 de mısır patlağı satılıyor 7-8 lira bir şey günde bir paket yeterli geleceğini düşünüyorum.

Onu alırım sağ olun kimse yanıt vermedi sen yazdın sadece kral adamsın.

Ne demek kral sen adamsın tek ricam bırakma bu sporu, seviliyosun.

Sağ ol abim TYT bir yandan zor oluyor ama bir de bizim burada devlet spor salonu yaptı 3 yıl önce pek büyük değil ama çoğu makine var ve 2 hoca var sizce evde mi çalişim yoksa küçük mekanda olsa oraya gitmem iyi olur mu haftanın her sonu da dahil her gün açık.

Sağ ol abim TYT bir yandan zor oluyor ama bir de bizim burada devlet spor salonu yaptı 3 yıl önce pek büyük değil ama çoğu makine var ve 2 hoca var sizce evde mi çalişim yoksa küçük mekanda olsa oraya gitmem iyi olur mu haftanın her sonu da dahil her gün açık.
Orda çalışman daha iyi olur her türlü.

İnternetten 30-40kg ağırlığındaki bir ağırlık setini bir aylık spor salonu ücretine satın alabilirsin. Salonda o makinelerle yaptığın her hareketin dambıllarla bir karşılığı var. Bunlara internetten çok kolay bakabilirsin. Baktın ağırlık yetmiyor tekrarı arttıracaksın. Salonda yapman gelişim için ve istikrar için bence daha faydalı ama ben açıkcası evde bağıra çağıra milletin teriydi kokusuydu işte sırasıydı falan o dertleri çekmeden spor yapmayı daha çok seviyorum.

İnternetten 30-40kg ağırlığındaki bir ağırlık setini bir aylık spor salonu ücretine satın alabilirsin. Salonda o makinelerle yaptığın her hareketin dambıllarla bir karşılığı var. Bunlara internetten çok kolay bakabilirsin. Baktın ağırlık yetmiyor tekrarı arttıracaksın. Salonda yapman gelişim için ve istikrar için bence daha faydalı ama ben açıkçası evde bağıra çağıra milletin teriydi kokusuydu işte sırasıydı falan o dertleri çekmeden spor yapmayı daha çok seviyorum.

Hızlı kilo almak deri yırtıklarına ve bazı kemiklerde anormalilere sebep olabiliyor. A101'deki mısır patlağı gerçekten işe yarar bir öneri durumun yeterse günlük bir avuç kuruyemiş senin kilo almana oldukça yardımcı olabilir. Kalori hesabı yapmalısın günlük aldığın kaloriden 300-400 çok abartmadan fazlası clean bulk için yeterli olabilir. Kilo alacağım diye cips çikolata gibi şeyler yemek sana çirkin bir kilo alımı yaptırır yağlı olursun. Amacın kas kazanarak kilo almaksa Bence kardiyo yapmaya biraz ara vermeli ya da abartmamalısın yani zaten harcadığından fazla kalori alman gerekirken harcadığın kaloriyi arttırmak biraz mantıksız geliyor. Ayrıca son olarak yazmayı unutmuşum spor sonası bir adet muz ve A101'deki pirinç patlağından atabilirsin hem fiyat uygun ben eskiden hep öyle yapardım.

Son düzenleme:
İnternetten 30-40kg ağırlığındaki bir ağırlık setini bir aylık spor salonu ücretine satın alabilirsin. Salonda o makinelerle yaptığın her hareketin dambıllarla bir karşılığı var. Bunlara internetten çok kolay bakabilirsin. Baktın ağırlık yetmiyor tekrarı arttıracaksın. Salonda yapman gelişim için ve istikrar için bence daha faydalı ama ben açıkcası evde bağıra çağıra milletin teriydi kokusuydu işte sırasıydı falan o dertleri çekmeden spor yapmayı daha çok seviyorum.

Hızlı kilo almak deri yırtıklarına ve bazı kemiklerde anormalilere sebep olabiliyor. A101'deki mısır patlağı gerçekten işe yarar bir öneri durumun yeterse günlük bir avuç kuruyemiş senin kilo almana oldukça yardımcı olabilir. Kalori hesabı yapmalısın günlük aldığın kaloriden 300-400 çok abartmadan fazlası clean bulk için yeterli olabilir. Kilo alacağım diye cips çikolata gibi şeyler yemek sana çirkin bir kilo alımı yaptırır yağlı olursun. Amacın kas kazanarak kilo almaksa Bence kardiyo yapmaya biraz ara vermeli ya da abartmamalısın yani zaten harcadığından fazla kalori alman gerekirken harcadığın kaloriyi arttırmak biraz mantıksız geliyor. Ayrıca son olarak yazmayı unutmuşum spor sonası bir adet muz ve A101'deki pirinç patlağından atabilirsin hem fiyat uygun ben eskiden hep öyle yapardım.
Hocam dediklerinin hepsi doğru ama ben iki şey eklemek istiyorum. Bence spor salonu her şeye rağmen değer. Çünkü oradaki makinelerin dambıl karşılıklarını genele vurduğunda fark büyük oluyor. Bir diğeri ise kardiyo. Zaten abartmamalısın demişsin kesinlikle katılıyorum. Kardiyo olarak 15-20 dakika(ekstra olarak) yürüyüş okey bence. Hem kalp sağlığını korur hem de iiştah açabilir. Tabi fiziksel olarak işte çok çalışan veya günlük yeteri kadar hareket eden kişilerin ekstra kardiyo yaparak kalori miktarını arttırması mantıklı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı