Evde sıkıntımı nasıl atabilirim?

Siz film izlemek istiyorum dediğinizde ben hemen dökerim şuraya tarzınızıda eklerseniz.
Konudan bağımsız özür dilerim ama, kesin izlenmeli dediğiniz seri olmayan derin anlam veren bir film öneriniz olur mu? Lucy, Sosyal Ağ, Zamana Karşı, Birdbox gibi tek filmlik izledikten sonra 1-2gün aklımdan çıkmayacak bir şey arıyorum.

Konuyla alakalı olarak da: İngilizcen iyi ise bir oyun/dizi/manga çevirisine girebilirsin. Ben çok fazla istemeyerek girdim bu işe ama şu an bağımlılık gibi bir şey oldu çeviri yapmak.

Konuyla alakalı olarak da: İngilizcen iyi ise bir oyun/dizi/manga çevirisine girebilirsin. Ben çok fazla istemeyerek girdim bu işe ama şu an bağımlılık gibi bir şey oldu çeviri yapmak.

İngilizce A1-A2 arası. Önce front end developer için gerekli dil, Framework bilsem hemen öğreneceğim. Bir ara rahmetli doğan cüceloğlu videosunda izleyip donanımlı sözlük alıp geliştirmeyi düşündüm.

2-3 yıldan beri GoT 4.sezon bitmeyi bekliyor. Anlamıyorum ne güzel izliyorum sonradan canım sıkılıyor. Sevdiğim filmler hatta. Narcos 2. sezon geldim bıraktım. Vikings 2.sezon geldim bıraktım. Film izleme gibi pek alışkanlığımda yok. Bütün Technopat uğraşıyor benim yüzüme çözüm üretilemiyor 😀
Teen Wolf ve LCDP izle.

Konudan bağımsız özür dilerim ama, kesin izlenmeli dediğiniz seri olmayan derin anlam veren bir film öneriniz olur mu? Lucy, sosyal ağ, zamana karşı, birdbox gibi tek filmlik izledikten sonra 1-2gün aklımdan çıkmayacak bir şey arıyorum.

Dövüş sanatlarında usta birini anlatan kendini kontrol etme ve iradeni koruma üstüne birkaç seri film var ilgilenir miydiniz yoksa farklı bir şey mi arıyorsunuz.

Framework bilsem hemen öğreneceğim.

Frontend mi istiyorsunuz? Bence kendinizi JavaScript ile zorlamayın. Daha az framework'ü olan ve yazılım biçimi neredeyse JavaScript ile aynı olan bir programlama dili var. İsmi de Dart.

Dart'ın sadece bir tane main framework'ü var, o da Flutter.

Flutter sayesinde mobil uygulama/websitesi/bilgisayar uygulaması/televizyon uygulaması yapabilirsin, hem de sadece tek bir kod ile!

Bir tane kod yazıyorsun Flutter geri kalan işi hallediyor. -Pazarlamacı Gibi Oldum-

Kurulumu için yazdığım blog sayfasını okuyabilirsin.

Çok fazla işim olduğu için anca ayda bir blog yazabiliyorum onun yerine şu kanalı izleyerek inanılmaz uygulamalar ve websiteleri yapmaya başlayabilirsin.

Bir sorunun/yapamadığın bir yer olursa da mesaj atman yeterli.

Merhaba. Evde tekim. Yapacak hiçbir şey yok. Sabah anneme evi süpereyim dedim gerek yok dedi. Yemeklerim zaten hazır vaziyette. Bulaşıkları dün yıkadım. Sabahtan geceye kadar bilgisayar başındayım ama sıkılıyorum aynı oyunlar var çünkü. Canım kitapta okumak istemiyor. Ne yapabilirim? Hastalığım ve para yüzüne dışarıya gidip kafa dağıtmak da mümkün değil. Resmen modern hapishanedeydim. Internet, telefon, bilgisayar farkı var.
Gülmeme Challenge izle (!)

Dövüş sanatlarında usta birini anlatan kendini kontrol etme ve iradeni koruma üstüne birkaç seri film var ilgilenir miydiniz yoksa farklı bir şey mi arıyorsunuz.
Çok fazla öyle dövüşmüş gibi ayırmam filmleri, dediğim gibi akılda çıkmayacak bir şaheser arıyorum sadece. Bir de özellikle seri olmasın tek film olsun öyleleri daha çok hoşuma gidiyor.

Geri
Yukarı