Techopat'a nasıl video atabilirim?

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Arkadaşlar foruma video atmam lazım fakat atılmıyor. Hızlıresim sitesinin video depolama için bi' versiyonu var mı? Hemen bir video depolayıp direkt linki atmak istiyorum. Site önerisi verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada Hızlı Resim ve varyasyon hizmetleri kullanarak görsel paylaşmanın Sosyal'de kural dışı hareket olarak sabit olduğunu ve görsel paylaşımındaki yegane aracın Sosyal altyapısı olduğunu belirtelim.
Bunu Video'ya vurduğumuzda örneğin pCloud Publish Link ile burada bir Video paylaşımı dahi yapmış olsanız, özgür bir bulut kullanıcısı olarak bir gün bu dosyayı keyfen veya başka sebepten şahsi repertuarınızdan kaldırma girişimi ihtimaline dayanaraktan yanılmıyorsam bu hareket dahi kural dışı olarak değerlendiriliyor.

Bir de Mizah veya Konu Dışı bölümlerindeki konular için belki bu kurallar daha esnektir bilemiyorum.

Amme hizmeti sağlanması adına sorun çözen mesajlarda bulut linki kullanımının belirli sınırları olduğuna eminim ama.

Bilginin kalıcı kamu malı olarak kalmasını sağlamak adına Terabyte, senin daha sonradan özgür bir Drive kullanıcısı olarak silebilme yetkin olan bir açıklama içeren bir görseli veya videoyu, Publish Link şeklinde değil de, Sosyal altyapısına yüklemen gerekiyor.

Görsel yüklenebiliyor zaten fakat bunun video tarafını yetkililere bırakıyorum.

Gerçi bu özelliğe ne kadar gerek var tartışılır. Çünkü sıklıkla yazarak, talimat şeklinde maddeleyerek sorun çözüyoruz.

Son düzenleme:
Websitesinin açılması zorlaşıcağı için desteklemiyor olabilirler. Microsoft One Drive, Yandex Disk, DropBox veya Google Drive gibi Cloud servisleri dışında diğerlerinin yasak olduğu belirtilmiştir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı