Evde spor yaparak kas yapılır mı?

Eğer yasak değilse uygulama isim vey
Leap fitnes yaz çıkar bütün uygulamaları,beslenme programı içinde instagramda bir sürü fitnes sayfası var onlardan ücretli yardım alabilirsiniz.

Dambıl, barfiks, şınav, mekik gibi şeyler yaparak kol ve karın kası yapamam mı? Öyle üst düzey bir şey beklemiyorum eskisine göre biraz daha güçlü oluyum ve biraz kaslarım belli olsun istiyorum.

O foto insanlar gibi hiç bir zaman natural kas yapamazsın zaten. Ayrıca sadece kol karın bişey yok.
Son cümlenizi anlamadım? Ben şimdi önceki mesajımda yazdığım şeyleri yapsam hiç etkisi olmaz mı? Konuya cevap yazan bir arkadaş yapmış 3-4 ay içinde.

Dambıl, barfiks, şınav, mekik gibi şeyler yaparak kol ve karın kası yapamam mı? Öyle üst düzey bir şey beklemiyorum eskisine göre biraz daha güçlü oluyum ve biraz kaslarım belli olsun istiyorum.
1 ayda insanlar spor salonunda bile gözle görülür sonuç alamıyor. Bu videoya bir bak ilk 12 saniyeyi izlesen yeterli.

Hocam haklı gibisiniz bir deneyeyim zaten amacım 1 ay değil 3-4 ay içinde belki bir değişim olur bir deneyeyim teşekkürler tavsiyeler için.

Rica ederim. Sanırım okul yüzünden kendini 1.5 ayla sınırlandırmışsın ama Dumbell'lar okula engel olmaz. Evinde duruyor sonuçta yarım saatte bir kalk birkaç set yap geri otur dersinin başına. Spor salonu gibi 3-4 saat aralıksız zaman ayırmıyorsun.

Evet okul için sınırlamıştım çünkü üniversite sınavına hazırlanacağım için pek zamanım olmayacak ve dediğiniz gibi 3-4 saatlik bir zaman benim için çok önemli olacak. Sınav sonrasında spor salonunda baya bir zamanımı harcayabilirim tekrardan teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…