Evde spor yaparak kas yapılır mı?

Umut198

Decapat
Merhaba yaz tatilinde spora gitmeyi düşünüyordum ama sürekli ya bir şey çıktığından veya bir yere gittiğimden dolayı daha başvuramadım bile. Bu yaz tatili bitene kadar yani 1 1.5 ay gibi bir süre de evde çalışmayı düşünüyorum. İsteğim kol ve karın kası gibi şeyler yapmak. Bunları evde yapabilir miyim? Ne tür spor aletleri almalıyım? Ve evde spor yapmak için önerebileceğiniz program veya video var mı? Şimdiden teşekkürler.

Ben google playdeki uygulamalarla 3-4 ayda,6 boğum karın kası,yumruk kadar biceps biraz göğüs fln yapmıştım ama aldığım protein 30 gramı geçmiyodu sen güzel bi program ve güzel bi beslenme programıyla benden daha iyisini yaparsı ve tabiki disiplin.

Ben google playdeki uygulamalarla 3-4 ayda,6 boğum karın kası,yumruk kadar biceps biraz göğüs fln yapmıştım ama aldığım protein 30 gramı geçmiyodu sen güzel bi program ve güzel bi beslenme programıyla benden daha iyisini yaparsı ve tabiki disiplin.
Bu uygulamaların yanında önceki attığım mesajdaki şeyleri alsam + olarak yarar sağlar sanırım?

Eğer yasak değilse uygulama isim veya isimlerini verebilir misiniz?

1 ayda spor salonuna da gitsen kas mas yapamazsın. Ayrıca beslenme programı sana uygun olmalı ve uzman birisi hazırlamalı internetten bakarak veya kafadan uydurarak beslenme programı olmaz. Evde kas yapan birini de daha görmedim zaten.

Geri
Yukarı