Evde spor yapılır mı?

FrezX34

Picopat
Yapılır hocam. Spor salonuna devam ediyorum şu an. Spor salonuna başlamadan önce evde yaklaşık 1 yıl dumbell barfiks vs. ile çalıştım. Kaslar gelişiyor sonuçta. Tabii ki spor salonunda bir programa tabii olarak daha iyi bir sonuç çıkar ama evde de olduğu kadar olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
:D

Yapılır hocam. Spor salonuna devam ediyorum şu an. Spor salonuna başlamadan önce evde yaklaşık 1 yıl dumbell barfiks vs. ile çalıştım. Kaslar gelişiyor sonuçta. Tabii ki spor salonunda bir programa tabii olarak daha iyi bir sonuç çıkar ama evde de olduğu kadar olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam spor salonunda hocaların aşırı ilgisizliği yüzünden ve zamlardan dolayı bırakmayı düşünüyorum ayrıca okullar başliyacağı için çok da vakit ayıramicağım bu işi disiplinli ve düzenli bir şekilde yapmayı düşünüyorum spor salonu kadar gelişir miyim?

Hocam spor salonunda hocaların aşırı ilgisizliği yüzünden ve zamlardan dolayı bırakmayı düşünüyorum ayrıca okullar başliyacağı için çok da vakit ayıramicağım bu işi disiplinli ve düzenli bir şekilde yapmayı düşünüyorum spor salonu kadar gelişir miyim?

Vallahi kişisel ilgilenmek de parayla. Biz kişisel ilgi istemedik daha makul bir fiyat verdik. İnternette güzel programlar var. Biz daha önceden spor salonuna başlayan bir arkadaşımızdan aldığımız programla devam ediyoruz. Tabii ki spor salonu kadar verimli olmaz ama evde de dumbell ve dumbell hareketleriyle gayet yapılabileceğini düşünüyorum. Zaten kol çalışırken 8 hareketten sadece 2 tanesini makinede yapıyoruz. Gerisi dumbell. Onun için biz spor salonuna giriş çıkışa para veriyoruz aslında. İçeride hocadan bağımsız takılıyoruz programımızla. Şu an 3 aya 550₺ gibi bir fiyat ödüyoruz. Kişisele dönerse iş bu fiyat hayli artıyor.

Vallahi kişisel ilgilenmek de parayla. Biz kişisel ilgi istemedik daha makul bir fiyat verdik. İnternette güzel programlar var. Biz daha önceden spor salonuna başlayan bir arkadaşımızdan aldığımız programla devam ediyoruz. Tabii ki spor salonu kadar verimli olmaz ama evde de dumbell ve dumbell hareketleriyle gayet yapılabileceğini düşünüyorum. Zaten kol çalışırken 8 hareketten sadece 2 tanesini makinede yapıyoruz. Gerisi dumbell.

Yok hocam kişisel ilgilenme değil bana yeni başlayan programı veriler ilk başlayınca sonra ben kendimi geliştirince hocalardan yeni program istedim bir buçuk hafta vermediler şimdi üyeliğim bitti ve tekrar yaptırmayı düşünmüyorum. Yukarıda linklerini koyduğum şeyler başlangıç için yeterli mi? Ayrıca barfiks çubuğu almayı düşünüyorum.

Yok hocam kişisel ilgilenme değil bana yeni başlayan programı veriler ilk başlayınca sonra ben kendimi geliştirince hocalardan yeni program istedim bir buçuk hafta vermediler şimdi üyeliğim bitti ve tekrar yaptırmayı düşünmüyorum. Yukarıda linklerini koyduğum şeyler başlangıç için yeterli mi? Ayrıca barfiks çubuğu almayı düşünüyorum.

Hocam bana kalırsa bu attıklarınız da yeterli fakat spor salonunda internetten bulduğunuz bir programla devam edebilirsiniz. Hiç program bulamıyorsanız ben kendi kullanmakta olduğum programı da atabilirim size. Fakat şu aklıma takıldı. Zaten eve alacağınız aletletin fiyatıyla spor salonuna 1-2 ay devam edebilirsiniz (spor salonunuzun fiyatını bilmiyorum, tahmini söyledim) fakat acaba evde spor yapmak için bu kadar para vermeye değer mi? Sonuçta bir süre sonra evde sporu da bırakırsınız.

Hocam bana kalırsa bu attıklarınız da yeterli fakat spor salonunda internetten bulduğunuz bir programla devam edebilirsiniz. Hiç program bulamıyorsanız ben kendi kullanmakta olduğum programı da atabilirim size. Fakat şu aklıma takıldı. Zaten eve alacağınız aletletin fiyatıyla spor salonuna 1-2 ay devam edebilirsiniz (spor salonunuzun fiyatını bilmiyorum, tahmini söyledim) fakat acaba evde spor yapmak için bu kadar para vermeye değer mi? Sonuçta bir süre sonra evde sporu da bırakırsınız.

Hocam spor salonu parası yıllık 2000TL ama koronavirüs artarsa spor salonları kapanırsa diye korkuyorum. Yukarıda attığım ağırlık seti bana 1 yıl yeter mi (ağırlıkları arttırınca yetersiz kalır mı?)?boy:1.75 kilo65.

Geri
Yukarı