Evde spor yapılır mı?

Yusufoi

Decapat
Daha fazla  
Evde spora başlamayı düşünüyorum 2-3 ay sonra spor salonuna yazılmayı düşünüyorum, maddi olarak şu anda sıkıntıdayım. Evde 5 Kg'lik dambıl ve barfiks demiri var. Önerebileceğiniz bir program var mıdır? Boyum 165 kilom 50.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırtını ve karın bölgeni barfiks ile alıştırırsın. Daha sonrasında spora yazıldığında alışma konusunda zorluk çekmezsin, ağrıların çok olmaz. Onun dışında mutlaka imkanın varsa bir yere yazıl. Bence evde yapmak çok da sağlıklı değil.

Evde spora başlamayı düşünüyorum 2-3 ay sonra spor salonuna yazılmayı düşünüyorum, maddi olarak şu anda sıkıntıdayım. Evde 5 Kg'lik dambıl ve barfiks demiri var. Önerebileceğiniz bir program var mıdır? Boyum 165 kilom 50.

İlk başta günde 3 set olmak üzere 1 dk ya da 30 sn aralıklarla 15'er defa tam bir şekilde yarım yamalak değil askeri şınav çek 2 hafta sonra yumuruk üzerinde şınav çek düzgün ama bileklerin güçlenir barfiks çekmeye kendini zorla yarım yamalak olmasın kendine zarar verirsin eğer çekemiyorsan asılı kalmaya çalış alışırsın sıksık su iç yumurta ye her gün en az 3 en fazla 4 daha çok diğceğim şey var ama üşendim.

He bir de mekik çek her gün 40 defa 3 set çekemiyorsan bacakların yarım havada bacakların düz olacak yukarı aşağı yap dambılla çalışma hemen incitirsin kolunu ilk 2 hafta bunları yap sonra tekrar bana dönüş yaparsın.

Yapılır mı? Yapılır. Lâkin spor salonunda yaptığın antrenmanla, evde ki yaptığın antrenman verimi asla bir olmaz.
Antrenman olarak, ege fitness önerebilirim.

Yapılır mı? Yapılır. Lâkin spor salonunda yaptığın antrenmanla, evde ki yaptığın antrenman verimi asla bir olmaz.
Antrenman olarak, ege fitness önerebilirim.

Aga adamın bedeni spor görmemişse (yani ağır şeyler kaldırmamışsa) onun bedenine zarar verir yarardan çok gelişirmi gelişir ama kemikler çok fazla ağrı yapar kramplar girer ilk 1 ayını evde kendisi çalışarak geçirmesi daha doğru olur.

Geri
Yukarı