Evde spor yapmak neleri değiştirir?

spiritual

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Her gün yürüyüş yapmak dışında pek sporla, egzersizle ilgilenen biri değildim. Evde spor yapmak 1 yılda ne değiştirir? Eğer bu sürede gözle görülür bir yararı oluyorsa gerekli aletleri alıp başlamak istiyorum. Belki 5-6 ay sonrasında spor salonuna da yazılabilirim bilmiyorum, ama önümüzdeki birkaç ay bu mümkün gözükmüyor. Spor psikolojimi daha da iyiye taşır gibi hissediyorum, amacım büyük müthiş bir vücuda sahip olup millete sergilemek değil. Uzun süredir spor yapanlar ya da evde spora başlamış olup etkilerini görenler varsa fikir ve tavsiyeler verebilir mi?

Fena bir değişim olmaz fakat gözle görülür güzel bir değişim olur sonuçta hep kendi ağırlığını kaldırıyorsun ve setlerin gitgide artacağı için biraz daha yorulacaksın. İndirimde trendyol veya hepsiburada'da dambıl ve halter setleri 100 TL'ye düşüyor. Kaçırma derim, içi kum dolu oluyor genelde.

Fena bir değişim olmaz fakat gözle görülür güzel bir değişim olur sonuçta hep kendi ağırlığını kaldırıyorsun ve setlerin gitgide artacağı için biraz daha yorulacaksın. İndirimde trendyol veya hepsiburada'da dambıl ve halter setleri 100 TL'ye düşüyor. Kaçırma derim, içi kum dolu oluyor genelde
Hiç spor deneyimim olmadığı için ilk 1 ay eğer yapabilirsem düzenli bir şekilde şınav gibi hareketlerde iyileşmeyi düşünüyorum. Sonrasında da ağırlıklara geçmeyi planlıyorum. Bu uygun olur herhalde.

Geri
Yukarı