Evde tek kalacağım için korkuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

f0rm3t_1

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. İyi geceler. Annemler yarın bir yere gidecek ve pazar günü gelecekler. Ben de bu yüzden 2 gün evde tek kalacağım. Gündüz sıkıntı değil. Ama gece korkuyorum. Birisi gelip bana zarar verecek diye. Böyle 3 harfliler falan gelecek falan diye aşırı korkuyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. İyi geceler.

Merhaba. İyi geceler. Annemler yarın bir yere gidecek ve pazar günü gelecekler. Ben de bu yüzden 2 gün evde tek kalacağım. Gündüz sıkıntı değil. Ama gece korkuyorum. Birisi gelip bana zarar verecek diye. Böyle 3 harfliler falan gelecek falan diye aşırı korkuyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. İyi geceler.

Işıklar açık uyuyabilirsiniz veya uyurken telefondan falan bir video açın normaldir korkmanız bende çok korkardım önceden ama artık nolacaksa olsun diyorum :D

Kur'an'dan birkaç ayet okuyun, namaz kılın.
Dini etkinlikler beni rahatlatan şeylerden bir tanesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı