Evde vücut geliştirme

Made In Turkey

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Üniversite hazırlık senesindeyim ve spora gidecek vakit bulamıyorum artık. Amacım 7-8 ay kadar evde spor yaparak form tutabilmek. Her gün kardiyo yapar, karın kası çalışırım. 30 kg dumbell ve barfiks çubuğu ile 8 ay kadar evde idareten spor yaparsam salona yazılana kadar iyi bir form tutabilir miyim? Amacım aşırı büyük olmak değil fit olmak. Boyum 1.80 kilom 78.

Üniversite hazırlık senesindeyim ve spora gidecek vakit bulamıyorum artık. Amacım 7-8 ay kadar evde spor yaparak form tutabilmek. Her gün kardiyo yapar, karın kası çalışırım. 30 kg dumbell ve barfiks çubuğu ile 8 ay kadar evde idareten spor yaparsam salona yazılana kadar iyi bir form tutabilir miyim? Amacım aşırı büyük olmak değil fit olmak. Boyum 1.80 kilom 78.

Hocam o malzemeler ile zaten fit kalabilirsiniz eğer gene riskli diyorsanız Google Play Store'da vucüt formda turma kas yapma gibi programlar mevcut. Bunun gibi programlar gerçekten faydalıda.

Direnç bandı da kullanabilirsiniz. 30KG ağır gelebilir önerim direnç bandı alıp onun ile haftada 3-4 gün fullbody olarak çalışmanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı