Evde vücut geliştirme yapılır mı?

snezzy

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar evde vücut geliştirme istiyorum. Yaş 16 yeni girdim. Boyum 160 kilom 45 çalışmak istediğim bölgeler ise kol, sırt, omuz, bacak, göğüs haftada 3 veya 4 gün antrenman yapmak istiyorum. Savaş cebeci gibi olma hayalim yok sadece hafif kaslanmak istiyorum. Evde vücut geliştirme yapılır mı?

Vücut geliştirmeden ne anladığına bağlı. Fazla İyi olmasa da Evde de eğer sistemi oturttu isen yapılabilir. Ayrıca boy uzatmayı düşünüyor isen kardiyo olarak basketbol da yapabilirsin. Faydasını gördüm ben.

Arkadaşlar evde vücut geliştirme istiyorum. Yaş 16 yeni girdim. Boyum 160 kilom 45 çalışmak istediğim bölgeler ise kol, sırt, omuz, bacak, göğüs haftada 3 veya 4 gün antrenman yapmak istiyorum. Savaş cebeci gibi olma hayalim yok sadece hafif kaslanmak istiyorum. Evde vücut geliştirme yapılır mı?

Bench sehpası, ağırlık ayarlamalı dumbell ile belli bir kas kütlesine erişebilirsin

Diyorsan ki ben dumbell setidir benchtir temin ederim neden olmasın ama vücüt ağırlığıyla yapacaksan o bir yere kadar götürür bir şey olmaz demiyorum estetik fit bir vücüdun olur ama calisthenics'te kütle koymak ağırlık kaldırmaya göre bir hayli zor.

Geri
Yukarı