Evde yapilabilecek antrenman önerisi

omerduman474

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle yazım yanlışı olursa diye özür dilerim ekran kırık. Konuya geçeyim ben 16 yaşındayım hiç spor geçmişim yok 76 kilo civarında 1.76 boyundayım. İlk olarak amacım simitleri ve hafif göbeği almak sonrasında ise öncelik kol ve bacak olacak şekilde belirli miktarda ilerlemek yani bana yağ yakma sonrasında ise kas kazanmak için evde spor yapmak. Bu arada kolumun ölçüsünü biliyorum 33 cm bana öneri yaparsanız çok sevinirim zamanınızı aldığım içinde tekrardan özür dilerim iyi sosyaller.

Yani bilemiyorum ama mantıklı gelmedi değil boks eldiveni vardı evde onlada bilek kası yapsam yağda yakar miyim bir yandan acaba? Gerçi ayın 15'inde dumbell seti alabililirim onu da düşünsem iyi olur.

Barfiks barı asabileceğin bir yer bul önce ve jimlastik halkası al. Dips, barfiks, şınav gibi harektlerde ustalaşmaya çalış. Bunlar seni kesmezse ağırlık bağlamaya başlarsın beline.

İyidir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220813-201851.png
    Screenshot_20220813-201851.png
    126,1 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_20220813-202113.png
    Screenshot_20220813-202113.png
    257,1 KB · Görüntüleme: 25
Arkadaşlar öncelikle yazım yanlışı olursa diye özür dilerim ekran kırık. Konuya geçeyim ben 16 yaşındayım hiç spor geçmişim yok 76 kilo civarında 1.76 boyundayım. İlk olarak amacım simitleri ve hafif göbeği almak sonrasında ise öncelik kol ve bacak olacak şekilde belirli miktarda ilerlemek yani bana yağ yakma sonrasında ise kas kazanmak için evde spor yapmak. Bu arada kolumun ölçüsünü biliyorum 33 cm bana öneri yaparsanız çok sevinirim zamanınızı aldığım içinde tekrardan özür dilerim iyi sosyaller.
Yağ yakmak için beslenmeyi düzenlemek gerekiyor. Yaktığından daha az kalori almalı, yani kalori açığı oluşturmalısın. Googlea kalori ihtiyacı hesaplama yazabilirsin. Orada alman gereken yağı, karbonhidratı ve proteini söyleyecek. Play Store'dan da FatSecret ile hesaplarını tutabilirsin. Antrenman için Ağırsağlama bakabilirsin.

Geri
Yukarı