Evdeki kablo yığınları nasıl düzenlenir?

alberttt

Centipat
Arkadaşlar merhaba.

Odamdaki bilgisayar kasasının arkasında ve oturma odasındaki televizyon ünitesinin yanındaki kablo yığınlarını nasıl toparlayacağıma dair bir fikir verebilir misiniz?

Ekte iki resmi bulabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20230530_091138_N.jpg
    IMG_20230530_091138_N.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20230530_151644.jpg
    IMG_20230530_151644.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 62
Arkadaşlar merhaba.

Odamdaki bilgisayar kasasının arkasında ve oturma odasındaki televizyon ünitesinin yanındaki kablo yığınlarını nasıl toparlayacağıma dair bir fikir verebilir misiniz?

Elektrikçilerde satılan kablo kanalları ve kablo toplama siparişlerinden alarak daha düzgün bir şekilde toplayabilirsin.

Arkadaşlar merhaba.

Merhaba. Kablo çorabı ile büyük ve küçük kablo kanalı önerebilirim. Bunların yanında cırt kelepçe veya benzer bir şey ile de kabloları birbirine tutturabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba.

Ben bilgisayarımdan çıkan kablolar için Pringles kutusu kullanıyorum. Görünmeyecek tarafından iki adet kabloların geçeceği kadar delik açtım oraya geçiriyorum. Klavye mouse kulaklık ve güç kablosunun fazlası orada duruyor. İşinize yarar mı bilmem ama çok güzel toplanıyor.

Ben bilgisayarımdan çıkan kablolar için Pringles kutusu kullanıyorum. Görünmeyecek tarafından iki adet kabloların geçeceği kadar delik açtım oraya geçiriyorum. Klavye mouse kulaklık ve güç kablosunun fazlası orada duruyor. İşinize yarar mı bilmem ama çok güzel toplanıyor.
Kusura bakmayın bunu tam anlayamadım, mümkünse bir görsel sağlayabilir misiniz nasıl yapabileceğimi öğrenmek için?

Kusura bakmayın bunu tam anlayamadım, mümkünse bir görsel sağlayabilir misiniz nasıl yapabileceğimi öğrenmek için?

Kenarda yuvarlanmış şekilde duran HDMI kablom. Daha yeni bir şey denemek için bağladım o yüzden kutuda değil.

16874400068616829134855342263728.jpg

1687440058312985397716011175245.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı