Evdeki Wi-Fi şifresi nasıl öğrenilebilir?

graphicser

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Windows 10 kUllanıcısıyım, Masaüstü PC sahibiyim. Wi-Fi şifresini nasıl öğrenebilirim? KablolU internet kUllanıyorUm. Telefonla da modem üzerinden internete bağlanıyorUm. Bilgisayarda Wi-Fi ile ilgili hiçbir ayar yok. Videolarda gösterilen her yere baktım.

Merhabalar.
Windows 10 kUllanıcısıyım, Masaüstü PC sahibiyim. Wi-Fi şifresini nasıl öğrenebilirim? KablolU internet kUllanıyorUm. Telefonla da modem üzerinden internete bağlanıyorUm. Bilgisayarda Wi-Fi ile ilgili hiçbir ayar yok. Videolarda gösterilen her yere baktım.

Modem arayüzüne girebiliyorsanız oradan öğrenebilirsiniz.

192.168.1.1 veya 192.168.2.1 yazarak tarayıcınızın adres çubuğuna deneyebilirsiniz.

Merhaba.
Windows 10 kullanıcısıyım, masaüstü PC sahibiyim. Wi-Fi şifresini nasıl öğrenebilirim? Kablolu internet kullanıyorum. Telefonla da modem üzerinden internete bağlanıyorum. Bilgisayarda Wi-Fi ile ilgili hiçbir ayar yok. Videolarda gösterilen her yere baktım.

Modem arayüzünden bulabilirsiniz.

bu siteye gir,
kullanıcı adı : admin
şifre : hangi telekoma bağlı isen o dur biraz araştırman lazım genellikle admin olur şifrede

Merhaba.
Windows 10 kUllanıcısıyım, Masaüstü PC sahibiyim. Wi-Fi şifresini nasıl öğrenebilirim? KablolU internet kullanıyorum. Telefonla da modem üzerinden internete bağlanıyorUm. Bilgisayarda Wi-Fi ile ilgili hiçbir ayar yok. Videolarda gösterilen her yere baktım.

QR kod ile paylaşma özelliğini kullan. QR kodu okut ve çıkan şifreye bak.

Bilgisayardan komut istemcisini (CMD) yönetici olarak çalıştır. "netsh wlan show profiles" komutunu gir enter bas. Çıkan WiFi profil ismini bul daha sonra "netsh wlan show profiles "Kablosuz Ağın İsmi" key=clear" yaz entere bas, şifreyi göreceksin.

Bu siteye gir,
Kullanıcı adı: Admin.
Şifre: Hangi telekoma bağlı isen o dur biraz araştırman lazım genellikle admin olur şifrede.

TTNET ise ttnet, Türk Telekom ise turk telekom olması lazım.

Bilgisayardan komut istemcisini (CMD) yönetici olarak çalıştır. "netsh WLAN show profiles" komutunu gir enter bas. Çıkan Wi-Fi profil ismini bul daha sonra "netsh WLAN show profiles "Kablosuz Ağın İsmi" key = clear" yaz entere bas, şifreyi göreceksin.

Ethernet ile bağlı bilgisayar. İşe yaramaz.

kullandığınız modemi siz mi temin ettiniz yoksa internet sağlayıcınız mı verdi eğer verdiyse hangi firma ?

Yeni konular

Geri
Yukarı