Evden çıkmayan kiracı

Benim eski konularıma bakarsanız aynı durumu yaşadım Allah yardımcınız olsun. Bizde sözüne güvendik sözleşme yapmadık aylarca kira ödemedi en son dövecektik araya girdiler, kira istemiyoruz çık evden dedik çıktı ama nasıl çıktı kombiyi bozmuş +1500 Tl fatura kitledi vs. Hakkımız haram olsun.
Geçmiş olsun.

Fuzuli işgalden tahliye davası açabilirsiniz. Kiracı olduğunu mahkemede kabul ederse geçmişe dönük kiralar için üstüne tüfe faizli tazminat davası açarsınız. Kiracı olduğunu kabul etmezse en azından tahliye edilir.

Ya hocam babası mahalledeki hacı adam ödemesse ben öderim dedi işte yaptık bir hata.
Bu tipler genelde zaten en güvenilmeyecek tipler oluyor. Birini kefil gösteren tipler... Hiç sevmem. 7 ay az süre değil ki. O evin parasını almak da hakkınız. Hakkınızı yedirtmeyin. 21. yüzyıldayız. Kimseye de güvenmeyeceksin. İyi niyetini suistimal ederler böyle.

Fuzuli işgalden tahliye davası açabilirsiniz. Kiracı olduğunu mahkemede kabul ederse geçmişe dönük kiralar için üstüne tüfe faizli tazminat davası açarsınız. Kiracı olduğunu kabul etmezse en azından tahliye edilir.
Bu mahkemeden felan ziyade böyle evden çıkmak zorunda bırakacak bişi arıyorum. Böyle mahkeme parasını cama ver, cam çerçeve indir mecbur çıksın veya elektriği felan komple boz karanlıkta kalıp mecbur çıksın gibi.

Bu mahkemeden felan ziyade böyle evden çıkmak zorunda bırakacak bişi arıyorum. Böyle mahkeme parasını cama ver, cam çerçeve indir mecbur çıksın veya elektriği felan komple boz karanlıkta kalıp mecbur çıksın gibi.

Pislik yapmak istiyorsan, tapuyla gidip ikametgahını ilgili eve aldır. Sonra polise gidip çamura yat. :D "Tatile gittiğimde evime yerleşmiş" felan de. Eşyalar sana ait olsa bunu yap derdim ama eşyalar adama ait. Ateşe ateşle karşılık verebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı