Evden kaçtım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben eve dönün derim. Özür dileyin, halledin. Zamanında bir arkadaşım da yaptı aynı şeyi, boşu boşuna süründü, sonunda da geri döndü zaten evine. Bilmediği apartmanların içine saklandı, boşa rezillik çekti.

Şu anki duygu halinizi az çok anlayabiliyorum diye düşünüyorum, zor bir durum olsa gerek bu duygularla başa çıkmak ama en iyisi dediğim gibi geri dönmeniz olur bence. Boşa rezillik yaşamaya gerek yok. Eninde sonunda geri döneceksiniz zaten. Sonra pişman olmayın.

Son düzenleme:
@Merve üzgün hocam evden kaçmak yanlış. Hele de bir bayan için. Ben şahsen bayan olduğuna inanmıyorum. Boş otel bulamama falan bana inandırıcı gelmedi. Yalansa boşuna insanları oyalama. Delikanlı ol.

Camiye yakın ya da polis merkezine yakın banklardan birinde uyu.

Gerçek olduğuna inanarak, başınıza bir şey gelme olasılığının çok yüksek olduğunun farkında değil misiniz? Tecavüzcüler, manyaklar sokakta fink atıyor. Anneniz bir hafta sonra Müge Anlı'da sizin yanmış kemiklerinizi aramasını istemiyorsanız evinize gidin.

Forumdan aynı şehirde olduğun biri varsa, ailenle barışana kadar misafir etsin seni.

Konuyu saptırmayın arkadaşlar. Ortada bir soru var ve gerçek mi değil mi bilmiyoruz. Dalga geçmek yerine önerinizi sunup devam edin eğer konuşmak istediğiniz bir konu varsa ayrı bir konu açın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı