Evden para kazanmaya müsait işler nelerdir?

• Konuyu başlatan etN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 198

etN

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Annem orta yaşlarda bir ev hanımı. Babamın işe gitmesi, benim kendi işlerimle uğraşmam, kardeşimin okula gitmesi derken annem evde sürekli yalnız. Kışın çok fazla dışarı da çıkmıyor, ev işlerini halletse de canı sıkılıyor. Büyük bir maddi sıkıntımız olmamasına rağmen bir işle meşgul olup, hem vakit geçirmek hem de az da olsa katkı sağlamak istiyor. Bir kadının evden yapabileceği iş türleri nelerdir? Örnek verme şansınız var mıdır?

Selam. Annem orta yaşlarda bir ev hanımı. Babamın işe gitmesi, benim kendi işlerimle uğraşmam, kardeşimin okula gitmesi derken annem evde sürekli yalnız. Kışın çok fazla dışarı da çıkmıyor, ev işlerini halletse de canı sıkılıyor. Büyük bir maddi sıkıntımız olmamasına rağmen bir işle meşgul olup, hem vakit geçirmek hem de az da olsa katkı sağlamak istiyor. Bir kadının evden yapabileceği iş türleri nelerdir? Örnek verme şansınız var mıdır?
Kına için böyle paketleme işleri oluyor ev hanımları yapıyor. Fakat çok dolandırıcı var bu iş içerisinde dikkatli olmak lazım. Önden para isteyenler falan.

Freelancer hocam belli başlı siteler var veya uygulamalar onları yükleyerek size uygun olan yapabileceğiniz kategorideki işleri seçip yapabilirsiniz örneğin makale yazarlığı.

Geri
Yukarı