Evden nasıl para kazanılır?

isimsizjoker

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evden para kazanmak istiyorum. Yaşım 15 ne yapabilirim? Bu Freelance işler gibi şeyler var. Böyle bir şey yapabilir miyim nasıl oluyor?

Kimsin, kimlerdensin, ne yeteneklerin var, ilgi alanların neler, ne kadar para kazanmak istiyorsun, günde kaç saat çalışabilirsin, bu işe ne kadar sermaye ayıracaksın, eğitim kurs satın almayı düşünüyor musun, bu işe kaç ay çalışacaksın, biz bunları tahmin mi edeceğiz. 1.500 küsur mesajda forumun nasıl işlediğini çözmüş olman gerekiyor.

Ne tür yetenekleriniz var?

Hocam çok basit olmakla logo tasarlayabilirim.

Bir vasfın var mı?
Garsonluk gibi fiziksel işler nasıl olur?

Hocam 2 hafta sonra okul açılıyor yoksa olurdu.

Kimsin, kimlerdensin, ne yeteneklerin var, ilgi alanların neler, ne kadar para kazanmak istiyorsun, günde kaç saat çalışabilirsin, bu işe ne kadar sermaye ayıracaksın, eğitim kurs satın almayı düşünüyor musun, bu işe kaç ay çalışacaksın, biz bunları tahmin mi edeceğiz. 1.500 küsur mesajda forumun nasıl işlediğini çözmüş olman gerekiyor.

Basit logolar tasarlayabilirim ama şu an aklıma başka ne yapacağım gelmiyor saat konusunda pek bir sıkıntım yok.

sgiheadquarters.png

Şöyle birşey yapıp satabilirsin. (Blender üzerinden)

Halka arzlara katılın derim güzel kar bırakıyorlar bu ara (ytd) bankadan yatırım hesabı açın ailenizden bir 500 borç isteyin mantığını öğrenin.

Bu gibi sitelerden takip edin derim Halka Arz Takvimi

Hocam küçük yatirimlar yapsam bana ne zanda nasıl gelir getirebilir bu halka arzlar bende son zamanlarda duyuyorum bayağı.

Geri
Yukarı