Evden nasıl para kazanılır?

Kanzi böyle 3-5 kuruş olur. Gir bir oto yıkamamaciya, lokantaya, kaynakçıya 400-500 al günlük, haftalık, biriktir. Sonra ne alacaksan alirsin.

Zaten 3-5 kuruş için evde canım sıkılıyor böyle bir şey varsa kafam meşgul olur diye dedim yoksa gider babamın dükkanında çalışırım.

Okuluna odaklan o halde. İki haftada bir şey kazanamazsın.

Pek bir şey kazanmak değil de boş zamanlarında vakit geçirmek için yani hem kafam dağılsin hem de az da olsa para kazaniyim.

Zaten 3-5 kuruş için evde canım sıkılıyor böyle bir şey varsa kafam meşgul olur diye dedim yoksa gider babamın dükkanında çalışırım.
Git Baba'nın dükkanında çalış kanzi. Bu pc işi falan boş. Haftanın 5-6 günü çalışıyorum. Geri kalan 1-2 gün de agalarla hayatım renklendi. 1 haftadır çekmiyorum.

2 hafta süren var ise evden para kazanmak için evden nasıl para kazanılır konularına bakmamalısın. Yeni bir şey öğrenmek çok daha uzun sürer. Dijital alemdeki yeteneklerini bulmalısın. Ek olarak freelance bir iş yapacaksan Bionluk veya Fiverr gibi freelance sitelerindeki ilanlardan fikir alabilirsin.

Git Baba'nın dükkanında çalış kanzi. Bu PC işi falan boş. Haftanın 5-6 günü çalışıyorum. Geri kalan 1-2 gün de agalarla hayatım renklendi. 1 haftadır çekmiyorum.

Haklısın galiba kafam rahat olur en azından temiz hava alırım 😀

Keşke resim yeteneğim olsaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı