Evdeyken ve uyurken ne giyiyorsunuz?

gönüllü ilgi verilir..
müracaat ben

Aniden gelişen ve cinsellik içeren aktiviteler olma ihtimali olan ortamalara giderken giydiğim donlar vs dümdüz elbezi kıvamındaki donlar diye ayırdım. Evde elbezi kıvamındakileri giyer otururum.
işte bilinçli tüketici

Eskimiş tişört'lerimin kol ve boyun kısımlarını dikiş yerleri de dahil kesiyorum. Çok ferah ve sıkmayan bir hale geliyorlar. Rahat edersiniz ev içinde ve yatarken. Altta da boxer ile yatmak çok daha mantıklı oluyor.

Mantıklı ama sadece evde Tekken ve odamdayken öyle yapabiliyorum yoksa olmuyor hem de birilerine yakalanmamak adına.😄

Tamamen çıplak yatıyorum.

Hocam tek yaşıyorsunuz sanırım aile evindeyken bilmiyorum ben yapamazdım herhalde çünkü sabahları ve uyurken bazen bazı durumlar olabiliyor anlamışsınızdır.😆

Odasına göre değişiyor. 😅

Kesinlikle haklısınız.

Aniden gelişen ve cinsellik içeren aktiviteler olma ihtimali olan ortamalara giderken giydiğim donlar vs dümdüz elbezi kıvamındaki donlar diye ayırdım. Evde elbezi kıvamındakileri giyer otururum.

Hocam nasıl ayırdınız anlatabilir misiniz? Çoğu kişi faydalansın isterim ben de dahil.😄

Son düzenleme:
Mantıklı ama sadece evde Tekken ve odamdayken öyle yapabiliyorum yoksa olmuyor hem de birilerine yakalanmamak adına.😄

Hocam tek yaşıyorsunuz sanırım aile evindeyken bilmiyorum ben yapamazdım herhalde çünkü sabahları ve uyurken bazen bazı durumlar olabiliyor anlamışsınızdır.😆

Kesinlikle haklısınız.

Hocam nasıl ayırdınız anlatabilir misiniz? Çoğu kişi faydalansın isterim ben de dahil.😄
Kapıyı kilitliyorum sadece :D

Merhaba arkadaşlar, sıcak geçen bu yaz aylarında geceleri rahat uyuyabildiniz mi? Sıcaklar bir yana sivrisinekler de rahat vermedi. Ben pijama giymeyi pek sevmem hele ki yaz aylarında bu yüzden şort ve atlet tercih ettim, peki siz ne ile uyuyorsunuz? Gündüz evdeyken de şort ve oversize tişört ile takılırım genelde ama evde hiç kimse olmazsa işler değişir çoğu zaman.😆
Carsamba pazarindan aldigim esofmanlari giyiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı