Eve internet bağlatmak istiyoruz ama evde ev telefonu yok !

Donmadan film izleyebileceğim denişsin ama bu mümkün değil. Şuan ki film siteleri çoğu zaman rusya tabanlı video sitelerine (-serverlarına - yüklüyorlar (player seçim kısmı farklı firmaların serverlarına bağlanıyor). Bu sitelerin hepsi aynı serverları kullanıkları için bu player firmalarının serverlarının gönderim hızı yoğunluk nedeniyle sınırlı oluyor ben (20mbps fiber abonesiyim)6-7 aydır 300kbps gördümmü iyi diyorum. Yani donmadan film izlemek hala hayal sayılır.

Donmadan (youtube dışında) film izleyebilen varsa saygı duyar helal olsun derim.

Tam adamına denk geldin. Sana önerim modemin yoksa ayda 53 TL olan eğer modemin varsa ayda 50 TL olan Vodafone Telefonsuz ADSL alman. Ben de kullanıyorum ve çok memnunum. Hız benim binamda 9 mbps senin binanda senin binanın altyapısına bağlı. İnternetten oynadığım Haxball' da önceden çok ping oluyordu, fakat Vodafone' a geçtikten sonra oyunun zevkini çıkarabildim. Şiddetle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı