Eve sonunda fiber internet geldi

Konu yaratmak için fake bir anlatım ve arkasından inanan yorumlar... Oldu olacak Türk dizilerindeki gibi entrikalar ve oyunlar yapsaydın baari...

Yanlış konuya mı geldiniz yoksa bu konunun uydurma olduğunu gösteren bir açıklamanız var mı?
Bu arada size inandırmak zorunda değilim bir tek siz akıllı çıktınız.

Hocam ben de inanmıyorum açıkçası o hikayeye.

Hangi kısmına inanmıyorsunuz? Gelmediğine mi? Sinirlerimin bozulmasına mı? Yoksa hiç birisine mi?
Daha iyi kanıt gösteremem herhâlde beton bir kaç günlük olduğu belli ediyor. Abonelik ve gerekli kurulumları yapılması için diğer ekibi bekliyorum.

@edipciftci Sizinde görselleri görmenizi istedim.

Dosya Ekleri

• 20210814_120650.jpg
    20210814_120650.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 46
  • 20210814_120701.jpg
    20210814_120701.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 55
  • 20210814_120726.jpg
    20210814_120726.jpg
    149,8 KB · Görüntüleme: 49
  • 20210814_120850.jpg
    20210814_120850.jpg
    140,1 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Hangi kısmına inanmıyorsunuz? Gelmediğine mi? Sinirlerimin bozulmasına mı? Yoksa hiçbirisine mi?
Daha iyi kanıt gösteremem herhâlde beton birkaç günlük olduğu belli ediyor. Abonelik ve gerekli kurulumları yapılması için diğer ekibi bekliyorum.

Telefonda Türk Telekom yetkililerine ağlamak biraz yalan gibi gelmişti bana ondan söylemiştim.

Telefonda Türk Telekom yetkililerine ağlamak biraz yalan gibi gelmişti bana ondan söylemiştim.

Yok yok sinirlerim çok bozuldu. Sadece telefonda anlatıyorlar. Birde duvardan bahediyorlardı kafam daha çok karışıyordu. Duvar yok ki. Ekip sürekli bir şeyleri sorun ediyordu dedim siz gelin ne gerekiyorsa yapayım Türkcell sözleşmemi 4 5 ay kala iptal edip Türktelekoma geçtim gelmeleri için. Kepçe, işçi ne lazımsa ben halledeceğim dedim izinleri bile bana bırakın gerekli yerler ile görüşüp halleceğim dedim ama gelmediler. Dilekçeni ver 2021 yılında geleceğiz diyen ilgili kişi dedi ki biz tarih vermeyiz dedi.

Son düzenleme:
kalsiyumcanavari görselleri gördüm... Ağzım nutkun beynim ve muhtelif bir sürü yerlerim tutuldu... Olayın mahiyeti ve gelişimi... Allah'ım nasıl bir şeydir bu... Aynı Türk filmleri gibi... Belki de ben boyut değiştirdim de haberim yok... Paralel evrende miyim neyim...

Bu filmde her şey var. Gözyaşı, yıkım, sabır, bekleyiş umutlar ve çırpınış. Hani aşk acısı olsa gam yemiyeceğim de internet sevdası bu kara sevda da değil... 2 sene boyunca ağlamak ve fiber aşkına kavuşmak. Aynı Türk filmi gibi baş rolde hüyla koçyiğit - cüneyit Ark'ın - tarık akan - nazan şoray...

1629052773901.png

Dosya Ekleri

• 1629052754712.png
    1629052754712.png
    564,7 KB · Görüntüleme: 34
kalsiyumcanavari görselleri gördüm... Ağzım nutkun beynim ve muhtelif bir sürü yerlerim tutuldu... Olayın mahiyeti ve gelişimi... Allah'ım nasıl bir şeydir bu... Aynı Türk filmleri gibi... Belki de ben boyut değiştirdim de haberim yok... Paralel evrende miyim neyim...

Bu filmde her şey var. Gözyaşı, yıkım, sabır, bekleyiş umutlar ve çırpınış. Hani aşk acısı olsa gam yemiyeceğim de internet sevdası bu kara sevda da değil... 2 sene boyunca ağlamak ve fiber aşkına kavuşmak. Aynı Türk filmi gibi baş rolde hüyla koçyiğit - cüneyit Ark'ın - tarık akan - nazan şoray...

Eki Görüntüle 1139147

Olayı bu şekilde anladığınıza şaşırıyorum. Konuyu isterseniz tekrardan göz atın. Fiber için bekleyişte yok asıl önemli olan alt yapı yoktu yani internet yok. Bunun için internet ne kadar lazım olursa olsun ama yok. Bundan dolayı yüksek fiyatlı 10Mbps süperbox kullanmak zorunda kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı