Everest KB-G7 Tuşlar Basılı Kalmıyor

Enes Sarıkaya

Decapat
Arkadaşlar klavyem Everest KB-G7 tuşlara basılı tutamıyorum nasıl bir şey olabilir? Çözenlerin bir çoğu klavyede Fn+Q tuşlarına basınca düzelir diyorlar. Fakat klavyede "Fn" tuşu yok. CS:GO oynarken eğilemiyorum. Sürekli bas çek yapar gibi algılıyor. Tüm tuşlar aynı durumda. Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Everest, Rampage gibi markalar Çin'de toplu üretilen ürünlere marka basıp satıyorlar. Bu ürünler çok kalitesiz oluyor.
İnternet'te araştırırsanız söylediğiniz modelin çok sorunlu olduğunu anlarsın.
Everest - Şikayetvar

Büyük ihtimalle Klavyenin elektronik aksamı bozulmuştur. Yeni bir klavye satın alman gerekiyor.
Bütçe söylersen Sana klavye önerisi yapabiliriz.

Everest, Rampage gibi markalar Çin'de toplu üretilen ürünlere marka basıp satıyorlar. Bu ürünler çok kalitesiz oluyor.
İnternet'te araştırırsanız söylediğiniz modelin çok sorunlu olduğunu anlarsın.
Everest - Şikayetvar

Büyük ihtimalle Klavyenin elektronik aksamı bozulmuştur. Yeni bir klavye satın alman gerekiyor.
Bütçe söylersen Sana klavye önerisi yapabiliriz.
O zaman 100tlye kadar oyun ihtiyacımı karşılayacak, yazı yazarken de rahatlık sağlayacak mümkünse şık bir klavye önerir misiniz?

Arkadaşlar klavyem Everest KB-G7 tuşlara basılı tutamıyorum nasıl bir şey olabilir? Çözenlerin bir çoğu klavyede Fn+Q tuşlarına basınca düzelir diyorlar. Fakat klavyede "Fn" tuşu yok. CS:GO oynarken eğilemiyorum. Sürekli bas çek yapar gibi algılıyor. Tüm tuşlar aynı durumda. Yardımcı olursanız çok sevinirim :)
Demek ki senin klavyenin tepkimesi iyi değil.

Biraz ezber bir cümle. Gayet de kaliteli olabiliyorlar, sadece iyisini alman gerek. Ben 4 senedir hep Everest kullanıyorum, hiç bir sorun yaşamadım. Üstüne kuzenimin sadece klavyeye verdiği parayla ben tüm ekipmanımı aldım, bu da cabası. Çin'de üretilmiş olması kalitesiz olduğu anlamına gelmez, ona bakarsan Iphone da Çin'de üretiliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı