Everest KB-MK9 RGB Blue Switch mekanik oyuncu klavyesi nasıldır?

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Başlıkta yazan klavyeyi aldım 490 TL'ye YouTube videoların da bayağı güzel ve sağlam olduğunu söylüyorlar kullanışlı Blue Switch mekanik klavye özelliği ile geliyor.
Aranızda kullananlar var mı?

1670235803237.png

Alınmaz, Everest, Rampage gibi markaların ucuz ürünlerinden uzak durmanızı öneririm. Bütçeniz nedir?
Klavyeyi almışsınız bile, keşke almadan önce konu açsaydınız. O videoların çoğu sponsorlu videolar, bu yüzden bu kadar övülüyor klavye. Eğer edebiliyorsanız iade etmenizi öneririm.

Alınmaz, Everest, Rampage gibi markaların ucuz ürünlerinden uzak durmanızı öneririm. Bütçeniz nedir?
Klavyeyi almışsınız bile, keşke almadan önce konu açsaydınız. O videoların çoğu sponsorlu videolar, bu yüzden bu kadar övülüyor klavye. Eğer edebiliyorsanız iade etmenizi öneririm.

Sponsorlu olduğunu sanmıyorum :) 1K abonesi olmayan kanallar hepsi uzun kullanım süreçlerinden bahsediliyor. 490 TL para değil şu anda hoşuma gittiği için aldım. Klavyeye 1K üstü verenleri anlamıyorum asıl :)

Sponsorlu olduğunu sanmıyorum :) 1K abonesi olmayan kanallar hepsi uzun kullanım süreçlerinden bahsediliyor. 490 TL para değil şu anda hoşuma gittiği için aldım. Klavyeye 1K üstü verenleri anlamıyorum asıl :)
Switch markasından vb. bahsedilmemiş gördüğüm kadarıyla, bu bütçede mekanik klavye bulmak zorken ne kadar kaliteli olur bilemiyorum.

Switch markasından vb. bahsedilmemiş gördüğüm kadarıyla, bu bütçede mekanik klavye bulmak zorken ne kadar kaliteli olur bilemiyorum.

Ben marka delisi değilim normal bir klavye de işimi görüyor almışken bu şekil de bir klavye alayım dedim hoşuma gitti bakalım gelince göreceğiz

Gayet güzel halen aktif olarak kullanıyorum bana çok kullanışlı geldi rgpleri ışıkları çok iyi. En azından beni tatmin edici bir hissiyat veriyor.
Teşekkürler hocam, bende sizin gibi markaya çok önem vermeyen biri olarak bunu alacağım sanırım. Tuşlarda soyulma var mı acaba?

Geri
Yukarı