Everest Pişmanlıktır!

Everest bir kasa alıcağınıza uzay montaj yapıp kullanın sisteminizi daha iyi, Everest''in sadece mouseları değil, kasaları, klavyeleri, PSU'ları da aynı şekilde. Almayın aldırmayın arkadaşlar(y)

Everest bir kasa alıcağınıza uzay montaj yapıp kullanın sisteminizi daha iyi, Everest''in sadece mouseları değil, kasaları, klavyeleri, PSU'ları da aynı şekilde. Almayın aldırmayın arkadaşlar(y)
Psu ve kasa haricindekileri alsanda olabilir. Psu ve kasa sistemede zarar verebilirken diğerlerinin zararı kendisine. Ancak gidersin G300s alırsın @Semih Demir gibi. 2 yıl sonra kar elde etmiş olursun. Ancak sinirli adama Logitech de dayanmaz. O adam Everst alsın o adam da öyle kar eder.

SM-700 almıştım vatan bilgisayar'dan. Almaz olaydım.
1 ay geçmedi feleği şaştı çok garip bir marka bana göre. Biraz kaliteye önem verseler tasarımı çok iyi güzel bir marka olur.

Ben 1.5 yıldır Everest SM-616 kullanıyorum. Yani memnunum, 35 Tl'ye almıştım. Buyurun linkini vereyim:
Everest Sm-616 Gri̇ Usb Kablolu Gami̇ng Opti̇k Mouse - n11.com
Yalnız resimde gördüğünüz kahverengi yerlerin boyası gidiyor ve elinizde leke yapabiliyor. Yaz aylarında özellikle terden kir yapıyor. Fiyatı da artmış. Ama size söyleyeyim yan tuşları çok güzel hiç bozulmadı hissiyatı da 10 numara. Bu tip ürünlerin özenle kullanılması da ürünün kullanım süresini arttırıyor. Birazda şans var içinde belirteyim. Kardeşimde kendine bundan 1 yıl önce A4 Tech X7 aldı(65 Tl'ye):
A4tech X7 Xl-750bh Lazer Oyuncu Mouse - n11.com
Ürünün yan tuşu kullanılmaya başlandığı günden beri takılı kalıyor. Dünde sağ tuşu bozuldu ama bakın benim emektar Everest tıkır tıkır çalışıyor. Yani dediğim gibi biraz şans ve özenli kullanmakta önemli ama paranızda varsa razer, steelseries ve thermaltake gibi markalardan şaşmamak lazım.

Everest ürünleri ucuz değil. Everest faresi yerine FG Tech Scorpion alırım. Işıklı klavye istersem Bloody B120 alırım. Everest yerine Bloody (A4 Tech) tercih edin.

Katılıyorum. Kısa süreliğine everest kullandım. Mekanik hisli klavyesi birde kulaklığını. Kulaklığın kablosu koptu. Klavyeyi ilk aldığımda bozuk çıktı. Değiştirdim. İkinci aldığım klavyede bozuk çıktı. Ürünler paketlenirken bozuluyorda diyecek birşey yok.

Everest'in en aldatıcı noktası görünüşü.SM-700 ve SM-526 ürünlerinden almıştım.SM-700 bir ay kadar dayandı ve yayı bozuldu,artık iki defa tıklıyordu.SM-526 ise iki günde elimde kaldı,bozuldu.Ama bunun aynısını klavye ve benzerinde söylemek yanlış olur.İndirimdeyken 15 TL'ye aldığım KB-951 klavyesi bana yaklaşık bir sene dayandı.

Klavyeleri de kesinlikle çok dandik. @Leopard21 elinizdeki klavye üretimi basit bir klavye olduğundan sıkıntı çıkması normal bir kullanımda zor. @Leopard21 genelleme yaparak insanları ucuz klavyeler için ümitlendirmemek lazım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı