Everest PSU patlar mı?

Ahmetekeli

Hectopat
Öncelikle merhaba. Ben sadece idareten 3 ay gibi gecici sureligine Everest PSU aldım, bilgisayarı aktif kullanan birisiyim.
Patlama vs. olur mu? Cızırtı gelirse hemen kapatırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Ben sadece idareten 3 ay gibi gecici sureligine Everest PSU aldım, bilgisayarı aktif kullanan birisiyim.
Patlama vs. olur mu? Cızırtı gelirse hemen kapatırım.

Hocam ben 3 yıldır Izoly PSU kullanıyorum markasız tabii ki de tavsiye etmiyorum hocam ama patlama falan olmadı şimdi elden çıkarıp yeni PSU alacağım.

Hocam garanti veremeyiz. Belki 3 ay sonra sisteme zarar verir. Belki 1 hafta sonra. Her PSU modelinin sisteme zarar verme ihtimali vardır. En kaliteli dediğimiz model PSU'lar bile sisteme zarar verebilir. Kaliteli PSU modellerinde sisteme zarar verme olasılığı çok azdır.

Yaklaşık 1.5 yıldır Rampage marka bir PSU kullanıyorum. Hatırladığım kadarıyla sanırım Rampage ile Everest aynı markaydı. Bilgisayara aşırı yük binince cızırtı geliyor ve insan korkmuyor değil. İlk zamanlarda bilgisayarı açtığımda güçlü bir fan sesi de geliyordu. Patlayacağını düşünüyordum o zamanlar ama patlamadı. O sesi de 5, 6 ay sonrasında hiç duymamaya başladım ama cızırtı sesini ara sıra duymuyor da değilim. Almanı tavsiye eder miyim? Hiç eder miyim ya. Ödüm kopuyor cızırtı sesi falan duyunca.

Yeni konular

Geri
Yukarı