Everest PSU'lu Sistemin Patlaması

Arkadaşıma Everest PSU alma dedim dinlemedi ucuz ve iyi dedi aldı. Sonrasında kasa içindeki anakart, ekran kartı ve işlemci çöp oldu. 4000TL'lik sistem gitti. Ne yapmalıyız?
Herhangi bir elektrik kesintisinden mi oluştu yoksa akım değişiminden mi ?
Everest firmasıyla görüşüp kesinlikle zararın karşılanmasını talep edin sonuçta güç kaynağı sistemin güvencesi ona verilen bir garanti varsa bu zararı karşılamak onlarındır ama elektrik kesintisi gibi bir durumu da üstlenmeme gibi bir ihtimal var Allah yardımcınız olsun.

Çok afedersiniz ama iyi olmuş. O kadar konular var almayın, almayın diye diye dilimizde tüy bitiyor. İnanılmaz yaptığı hareket. Ben GTX 750 TI kullanıyorum. Yine de RM750X PSU'm var. Yaptığı şey saçma gerçekten. Uyarmanıza rağmen almış. Everest PSU alınmalı mı diye yazsa Google'a ne olduğunu görür zaten bu lanet markanın.

Herhangi bir elektrik kesintisinden mi oluştu yoksa akım değişiminden mi ?
Everest firmasıyla görüşüp kesinlikle zararın karşılanmasını talep edin sonuçta güç kaynağı sistemin güvencesi ona verilen bir garanti varsa bu zararı karşılamak onlarındır ama elektrik kesintisi gibi bir durumu da üstlenmeme gibi bir ihtimal var Allah yardımcınız olsun.
Çöp satan bir markanın zararı karşılaması? Cidden karşılayacağını düşünüyor musunuz merak ediyorum.

Geri
Yukarı