Everest Rampage KB-R12 Turret inceleme

Trendyol Mega eylül cüzdanıyla aldıgım Rampage klavyeyi 2 gündür yoğun şekilde kullanıyorum bu klavyeyi seçmemin sebebi görüntüsüydüpek bir beklentim yoktu Razer blacwidow adlı ürüne benzedigi için seçtim İstanbul'dan Konya'ya 2 günde geldi süratle gayet iyiydi şimdi + ve - yönlerine geçeceğim.

Artı yönleri.
-Full antighosting olması
-Basitte olsa yazılımı var.
-21 efekti var dalga efekti daha önce kullandıgım Gamepower Warlock klavyesinden daha iyi.
-Jixian Blue Switch var outemu markasından daha güzel geldi bana basma hissi sesi falan gayet iyi.
-Yanında USB ve mikrofon ve kulaklık girişi var Razer BlackWidow'un genel olarak çogu özelligi var.
-5 adet makro tuşu var her ne kadar kullanmasamda.
-Gaming modu var fn+F10 yapınca Gaming moda geçip Windows tuşunu kilitliyor onu da sag üstten ışıgından kontrol edebiliyorsunuz.
-Klavye oturaklı ve agır.

Eksi yönleri.
-Sadece beyaz ışıgı var en azından mor kırmızı falan olabilirdi.
-Büyük enterı var ben küçük enter seviyorum(şahsi düşüncem)
-Shift'i büyük seviyorum onunda yanında ne oldugunu bilmedigim bir tuş var(şahsi düşüncem)
-Rampage logosunun ışıgı biraz kötü kalmış tam loguyu aydınlatmıyor sadece ortasını aydınlatıyor
-Yazı fontu daha iyi seçilebilirdi biraz kötu olmuş seçmekte zorlanıyor bazen insan zaten fotolarda görünüyor.
-Makro tuşlarına multimedya koyamıyoruz belki de ben yapamadım.
-Kutusundan tuş çıkartma aparatı çıkabilirdi çerçeveli klavye oldugu için elle tuş çıkmıyor kaşık gibi şeylerle belki çıkar ama Switch'e ve tuşa zarar verme şansınız var.
-Klavyeye iPhone 5S telefonumu şarja taktıgımda yazı yazarken klavye kapanıp açıldı sanırım yeterli gücü çekemedi 2USB 2 jack var kablosunda 2 USB'de takılı belki USB 2.0 ile baglı diye.

Resimlere geçelim.
119634716_1476808932504034_2108106046923543263_n.jpg
119191194_840283239842483_2748555893698175642_n.jpg
Screenshot_10.png

Fiyatına göre satın alınabilir gibi gözüküyor ama ömrü beni endişelendiriyor.

Ben kupon ve cüzdan ile 194TL'ye aslında bedava geldi ama para versem 194TL verecektim şu an aldıgım yede 260TL 2 yıl garantisi var ama tabii Rampage'e pek güven olmaz.

Hocam merhabalar,
Klavyeyi hala kullanıyor musunuz?
Kullanıyorsanız ne gibi sorunlar çıkardı?
Tavsiye eder misiniz, sizce alınmalı mı?
Teşekkürler şimdiden.
Saygılar.

Ben bedavaya aldım fakat 270TL'ye satılıyor şu an daha iyi markalar var makro kullanacağım derseniz makro olarak driverı var oradan programsız klavyelere göre kat ve kat daha iyi makro yapılıyor. 220TL'di aldıgımda o fiyatta bulursanız alınır.

Geri
Yukarı