Everest Rampage Macromy Almayın

die

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, geçen sene aralık ayında Media Markt'tan Everest Rampage Macromy KBR33 almıştım. Amerika'dan Mixie marka klavye hediye gelmişti. Çin malından Everest'e geçince mutlu olmuştum. Her ay klavyenin tuşları eskimeye, siyahlığını yitirmeye başlamıştı. Dün klavye artık tamamen kirlendiği için tuşlarını teker teker söküp kulak çöpüyle falan temizledim. Söktüğüm tuşları da sıcak suya yatırıp tekrar tamamen kuruladım. Her neyse, tekrar taktığımda sadece c'ye bastığımda random şeyler yazmaya başladı Caps Lock ışığı sürekli yanıp sönüyordu. Işıklarında falan bozulma olmadı klavyenin mikrofonu da güzel çalışıyordu. Fakat Ş harfine basınca emoji aramayı açması, ESC'ye basınca Mail uygulamsını açması bozulduğuna kanıttı. FN+W FN+Rec gibi kısayolların hepsini denedim fakat bir sonuç alamadım. Varsa bi küçük damla gitmiştir sadece içine. Demem o ki ben zamanında 250TL ödemiştim 250TL verdiğiniz bir ürün beş para etmiyor. Aynısını Logitech bir klavyede yaptık BIM'de satılan hiçbir sorun olmadan takır takır çalıştı.
Everest pişmanlıktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı