Everest Rampage tm 130 1 gr termal macun alınır mı?

HP ultrabook var elimde oyun için olsaydı kryonaut sürerdim babam kullanıyor 101 oynamak için, MX-4 kullandım gayet serin buz gibi çalışıyor.
Link var kardeşim aynı laptoptan var bende
12 dk 14 dk kadar izlermisin yanlış şekilde yapmıyor mu bütün olarak her yere sürüyor bana akıl verir misin kardeşim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Eginli1986 Videodaki kişi işlemi yanlış uygulamış. Sadece ortadaki çip (parlak olan) yüzeye sürmesi lazımdı. Doğru sürüş şekli için videoya bakabilirsiniz. (Video süre ayarlıdır.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Link var kardeşim aynı laptoptan var bende
12 dk 14 dk kadar izlermisin yanlış şekilde yapmıyor mu bütün olarak her yere sürüyor bana akıl verir misin kardeşim

Sıkımtı yok düzgün sürmüş taşırmamış. Fakat yaymasına gerek yok ortadaki çipe sürmesi yeterli diye biliyorum.

Sürerken devreye taşırmayın macunu fazla abartmayın bakır blok ile temas eden yerin komple ince bir macun ile temas etmesi gerek çok kalın olursa bir anlamı yok.

@Eginli1986 Videodaki kişi işlemi yanlış uygulamış. Sadece ortadaki çip (parlak olan) yüzeye sürmesi lazımdı.
ikisi içinde kötü demediler fakat bu konumda bana kardeşler bana kötü dedi cooler için şaşırdım kaldım

@Eginli1986 Videodaki kişi işlemi yanlış uygulamış. Sadece ortadaki çip (parlak olan) yüzeye sürmesi lazımdı. Doğru sürüş şekli için videoya bakabilirsiniz. (Video süre ayarlıdır.)

İletken likit metal tarzı bir şey kullanmıyorsanız problem yaratmaz, sadece gereksiz. Fazla macundan ölen laptop görmedim henüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı