Everest SMX-R1 Rampage almayı düşünüyorum

Peki bu fiyata yakın önerebileceğiniz bir mouse var mı? İlk kez makrolu bir mouse alacağım ve bu özelliklerinde olmasını istiyorum ama bilmiyorum.

Güncel.

Güncel.

Osman Bey, o paraya gaming mouse bulamazsınız. Şimdi niye everest önermiyorlar olay şu bende aldım everesti. Eğer şayet CS için kullanıcaksanız birden hızlandırınca mousu saçmalıyor. Yani direk sağdaki adama bakıcam hızla derseniz oraya dönemiyorsunuz :D
Everesti geçen sene aldım altında kaydırmalı teflon koymak yerine kalın cips paketi koymuşlar mouse padsiz çalışmıyor öyle bi kalitesizlik. Ayrıca mousun yapısıda kötü sağlığınız açısından o plastiğin hemen elinize geçmesini istemiyosanız başka bi mousa yönelin en hayırlısı azıcık daha koyup bi bloody serisine bakın.

Eğer bütçenizin üzerine 15 Lira daha ekleyebilirseniz bu üç üründen birini almanızı öneririm. Belki diğer sitelerde daha ucuza da bulabilirsiniz. Özelliklerine bakınca aralarındaki farkın yalnızca tasarım olduğunu düşünüyorum.

A4 Tech F5 V-Track Kablolu Gamer Mouse - Siyah - Vatan Bilgisayar

A4 Tech F4 V-Track Kablolu Gamer Mouse - Siyah - Vatan Bilgisayar

A4 Tech F3 Siyah V-Track 3000 Cpi Gamer Mouse - Vatan Bilgisayar

Düzenleme: Mesajı yazdıktan sonra ürünlerin stoklarda ve diğer sitelerde olmadığını gördüm. Eğer yaşadığınız yer bulunduğunuz mağazalara yakın değilse yurt dışından alma imkanınıza göre öneride bulunayım.

Son düzenleme:
Evet hiçbiri stokta yokmuş :D. Gold, Teknosa, Vatan Bilgisayar yan yana burada. Bu F3, F4, F5 niye hep aynı fiyatlar?

Dediğim gibi, üçü de aynı özelliklere sahip. Tek fark tasarım. Kimin eline hangisi oturuyorsa onu alsın diye düşünmüş olabilirler :) Eğer bütçeniz bu aralar iyi bir şey için uygun değilse; geçiştirmek için kalitesiz bir şey almak yerine biraz daha bekleyip en azından orta kalitede bir şeyler almak daha mantıklı olacaktır.

Dediğim gibi, üçü de aynı özelliklere sahip. Tek fark tasarım. Kimin eline hangisi oturuyorsa onu alsın diye düşünmüş olabilirler :) Eğer bütçeniz bu aralar iyi bir şey için uygun değilse; geçiştirmek için kalitesiz bir şey almak yerine biraz daha bekleyip en azından orta kalitede bir şeyler almak daha mantıklı olacaktır.

Bu fareler programlanabilir mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı