EVGA 750 B1 Ses Sorunu!

brkyksknpc

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. 5 ay önce amazon'dan güç kaynağı aldım ve son zamandır çok gürültü yapıyor. Bu konuda ne yapmam gerekiyor? (Bu sorunun yaşayan çok kullanıcı var.)

Ne güzel şimdi sorunu olmayan bile gidip , sorun varmış gibi yazıp iade talep edecek. Ölücülerin iştahını kabartıyorsunuz
Hocam önce ürünü yollamanızı istiyorlar. Ürün gerçekten bozuksa paranızı iade ediyorlar. Arkadaşın kargosunda bir sıkıntı çıktığı için ürünü yollamasını istememişler.

Ne güzel şimdi sorunu olmayan bile gidip , sorun varmış gibi yazıp iade talep edecek. Ölücülerin iştahını kabartıyorsunuz
Ben kimsenin iştahını kabartmıyorum, ürünüm gerçekten bozuk olmasa neden burada konu açayım?

Hocam önce ürünü yollamanızı istiyorlar. Ürün gerçekten bozuksa paranızı iade ediyorlar. Arkadaşın kargosunda bir sıkıntı çıktığı için ürünü yollamasını istememişler.
Zaten ben onlara ürünümün bozuk olduğunu söyledim yani bana ulaştığını bilmeleri gerekiyordu neden iade yaptılar ki?
Bu arada param iade edildi.

Çok yanlış düşünüyorsunuz. Arkadaşın ürünü sorunlu olduğu için konu açmış keyfinden açmamış ki!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı