Evga 750 GQ Güç Kaynağı İncelemesi

Ürünü uzun araştırmalar sonucu Amazon'dan aldım. Kargoya verildikten 1 hafta sonra ürün elime ulaştı. Yurt dışında çok övülen bir ürün 2015 yılında sertifikasını almış, deneme şansım henüz olmadı yeni sistem topluyorum.
Bir tek fiş girişi farklı onu belirtmek isterim yeni bir kablo almanız gerekiyor. Bizim prizlerimize uygun...
79.99 gibi uygun bir rakama aldım ve uzun uğraşlar sonucu kargo ücretini sildirdim... Birde 18.90 kargo ücreti vardı...

1.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz emirvaki oldu benim iş sepete attım ürünü, chat'ten ürün alacağımı fakat kargo ücretinin fazla olduğunu söyledim, onlarda bu seferlik kargo ücreti almayacaklarını söylediler sipariş geçtim ve kargo ücretini sildiler.
Not: kargo ücretini biri silmezse chat'e tekrar girin şansınızı deneyin biri silmezse diğeri silebiliyor..
Artık her alışverişten önce şansımı deniycem :D

Arkadaşlar merhaba; bende amazon.com'dan güç kaynağı alacağım.
Lütfen bu ürünün toplam bana maliyetini birde bana ürünle ilgili düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

54,99$ ürün ücreti
18,42$ kargo ücreti

doları 3,11₺ den hesaplıyor.
Amazon uygulaması yüklersen 5$ indirim ekliyor hesabına.

Bu şekilde 213.33₺ ye aldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı