EVGA CoilWhine İadesi

Eminmisiniz fiyatların doğru olduğuna. Amazondan bi kart getirirken 6-7 dolar kargo ödüyoruz. Gönderirken neden 120 dolar. Şuan vazgeçtim amazondan evga kart almaktan :D

Eminim hocam hatta 2 kere aradım yani. :) Bugün Ptt turpex ile kargoya verdim 76 TL ücret ödedim. 3 gün içerisinde ulaştıracaklarını söylediler, hayırlısıyla varır İnşallah.

Ürün şuan Almanya'ya ulaştı ve gümrük acentası tarafından bırakıldı diyor. Yani gümrükten geçti ve EVGA'ya umarım ulaştırılacak. @Recep Baltaş Recep Abi RMA'dan gelen ürün için gümrük ücreti ödermiyim. Yada bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarsa çok sevinirim.

Ürün EVGA'ya ulaştı. Fakat sitesine girdiğimde hala bekliyor yazıyor sanırım güncellemediler. Teslim alan kişi BRAND ve dükkana teslim edilmiş. Bana gönderdikleri mesaj şu yönde: ''When the RMA status says closed, it means that we have shipped your replacement product. When that happens, you can request the tracking information from us because it will then be in the system. ''

Arkadaşlar son durumu açıklıyorum. Ürün şuan gümrükte ve benden vekaletname istiyorlar. Yani tekrardan gümrük ücreti ödeyeceğim. Üstelik 850 euro olarak değer biçilmiş ama benim elimde fatura olduuğ için bunu düzelteceğim Amazon'dan alırken bunuda göz önüne alın. @wellnortkan

Üniversiteden hatırladığım kadarıyla bir vergi 2 kez alınamaz. Bunu araştırmanızı tavsiye ederim.
Hocam bende müşteri hizmetlerine söyledim. Maalesef alıyoruz dediler. Ürünün faturası ve değişim için giden belgeler var. Acaba kendim gümrüğe gidip halletsem bir yararı olur mu ?

@NeoAnderson Teşekkür ederim takipteyim, vergi ile alakalı oriente ile aynı düşünüyorum bir hukukçuya danışabilirsin inşallah sorunsuz alırsın. Bu garanti olaylarından sonra Türkiyeden alıcam sanırım ekran kartını.

Geçmiş olsun. Konuyu merakla takip ediyorum. Bizi bilgilendirmeyi unutmazsınız inşallah.
Yurtdışından ekran kartı almayı düşünüyordum ben de ama bu olaydan sonra en azından riskli GTX970 alınmaz diyorum. Başka modellere yönelmek lazım. EVGA için Vektron da desteğini çektiyse dışarıdan alınan ürünü spot ürün olarak değerlendirmek lazım. Aradaki fiyat farkı o riske değer mi diye değerlendirip ona göre bakmak lazım kara cuma indirimlerine.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı