Kulaklıktan coilwhine sesi fazla geliyor

Jefitou

Hectopat
Arkadaşlar herkese merhaba, öncelikle.

Coilwhine adına açılmış birçok forumu takip ettim. Evet anlıyorum, coilwhine kare hızın ve ekran kartı yükünün azaltılarak önüne geçilebilen azaltılabilen bir durum. Fakat benim problemim biraz farklı. Benim sorunum şu ki, A520M-K anakart RX 6900 XT ekran kartı kullanıyorum. Kulaklığı çıkarıp kafamı kasa camına yaklaştırdığımda duyudğum ses bizzat kulaklığımdan da yük altındayken geliyor.

Yanlış anlaşılmasın, normal çalışırken cızırtı yok kulaklığımda gayet sesleri güzel ve net alabiliyorum. Fakat taktığım USB portunu değiştirmek, ön panele takmak vesaire hiçbir şey çözümüm olmadı. Kulaklıktan bizzat coilwhine sesini alıyorum. Bunun için bana çözüm bulana da kırk yıl dua ederim.

Hayırlı iftarlar herkese.

Baska kulaklık ile denedin mi? Veya kulaklıgını baska bir kasa ile?
Yani denemedim. Fakat şöyle ki kulaklığımı çıkarıp jak girişi ile denedim ses almayı hoparlörden o sorunu yaşamadım. Kulaklığı da taktığımda bir sorun temelde yaşamıyorum sadece yüksek ekran kartı yükünde alıyorum bu sesi. Kulaklığı trendyol üzerinden alalı 6-7 ay oldu iade sürecine pek giremem. :/

Bana alternatif bir çözüm lazım.

Ayrıca kulaklığı başka pcde denemiştim , onda yapmıyordu.

Yani denemedim. Fakat şöyle ki kulaklığımı çıkarıp jak girişi ile denedim ses almayı hoparlörden o sorunu yaşamadım. Kulaklığı da taktığımda bir sorun temelde yaşamıyorum sadece yüksek ekran kartı yükünde alıyorum bu sesi. Kulaklığı Trendyol üzerinden alalı 6-7 ay oldu iade sürecine pek giremem. :/

Bana alternatif bir çözüm lazım.

Ayrıca kulaklığı başka PC'de denemiştim, onda yapmıyordu.

2 ihtimal var ya ses kartında sorun var ya da elektrik tesisatı kaynaklı yapıyor. 1. ihtimal daha yüksek olasılık, baska PC'de sorun olmuyormus zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı