EVGA CoilWhine İadesi

NeoAnderson

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar hepinize merhaba. CoilWhine yüzünden ekran kartının değişimini talep edeceğim. Bu konu hakkında bilgi sahibi olup paylaşırsa çok memnun olacağım. :)

Ceza aldığım için zamanında mesaj atamadım. İlk öncelikle Evga Eu ile iletişime geçtim. Karttan memnun olmadığımı ve performansının düşük olduğunu, en önemlisi de Cw sorunu olduğunu belirttim. Beni ilk başta Vektron'a yönlendirdiler. Vektron ise kendi bünyesinde çalışan Fatih Bey'e yönlendirdi. Kendisini email ile bilgindirmemi seri no'sunu istedi. Şimdi cevabını bekliyorum sanırım Evga ile iletişime geçecek.

Maalesef hocam +60 fps üstünde ses bariz duyuluyor.

Amazon ile konuştum ürünün sadece para iadesini ve tekrar sipariş verebileceğimi söylediler. O yüzden tek çare Vektron hala mail bekliyorum.

Vektron'daki kişiyle konuştum fakat ellerinde stockta bulunmadığını tekrar EVGA ile iletişime geçmemi söylediler. Bu ne iştir arkadaş bu onların görevi değil mi ?

Arkadaşlar EVGA'dan cevap geldi. Ürünü göndermemi istiyorlar ve bana bir barkod numarası verdiler. Feedex veya UPS ile göndermemi istiyorlar fakat kargo ücreti ve gümrük işlemleri nasıl olacak bilmiyorum. Acaba onlar mı karşılayacaklar ? Bir bilgisi olup paylaşırsa çok sevinirim.

Hocam mail yazıp söyledim maalesef burdan gönderirken ben karşılıyorum. UPS ve Fedex kargo ücretini öğrendim biri 120 dolar diğeri 90 euro. Bende maalesef Ptt ile göndereceğim. Burdan Amazon'dan kart alacak arkadaşlara sesleniyorum ekim ayı itibariyle Vektron ile sözlemeşlerini çekmiş EVGA. Şöyleki yurtiçinden aldığınız ürünlere Vektron bakıyor. Yurtdışından aldıklarınızı bir sorun çıktığında mecburen Almanya'ya yolluyorsunuz. İnşallah Ptt ile gönderdiğimde bir sıkıntı yaşamam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı