EVGA Ekran Kartı Piyasasından Çekildi

Ne?! Nvidia'nın en sevdiğim AIB partneriydi ve hiç böyle bir şey olacağını beklemezdim çok uzun yıllardır devam eden ilişkilerinden dolayı. AMD ile anlaşma yaparlarsa fena olmaz ama :D

Sadece ekran kartı satmıyorlardı, diğer ürünlerinden veya alt kuruluşlarından ürün satmaya devam ederler.
Evet. Gelirlerinin ezici çoğunluğu ekran kartlarından olsa da kâr marjı çok düşük olduğu için kimseyi işten çıkarmadan GPU piyasasından çekilebileceklerini söylemişler. PSU'larda %300 kâr marjı varmış mesela...

2 şey olabilir.

2. si olursa, kırmızı ve mavi adında iki şirket, yeşil ile nam salmış siyah şirketi kapma yarışına girecek...

1999'dan beri ekran kartı üreten EVGA, ekran kartı piyasasından çekildiğini duyurdu.
Hocam harbiden mi ,evga dediğin en kaliteli ekran kartı markasıydı benim için,vay be bir devir daha sona eriyor demek , üzdü... Hep bir evga ekran kartım olsun istemiştim modeli serisi hiç farketmez, hiç ekran kartı almadım ilkim de evga olsun isterdim

Ne?! Nvidia'nın en sevdiğim AIB partneriydi ve hiç böyle bir şey olacağını beklemezdim çok uzun yıllardır devam eden ilişkilerinden dolayı. AMD ile anlaşma yaparlarsa fena olmaz ama :D

Evet. Gelirlerinin ezici çoğunluğu ekran kartlarından olsa da kâr marjı çok düşük olduğu için kimseyi işten çıkarmadan GPU piyasasından çekilebileceklerini söylemişler. PSU'larda %300 kâr marjı varmış mesela...

Bildiğim kadarıyla hiç bir firmaya ekran kartı üretmeyecek. Komple ekran kartı piyasasından çekildi.

Geri
Yukarı