EVGA GeForce RTX 2060 KO Ultra Gaming Nasıldır?

Emir07.

Hectopat
Merhabalar. Benim MSI RX 5700 XT Mech OC kartım var, aşırı ısınma problemi vardı keza mavi ekran hataları oyun içi hafif takılmalar PES 2020 gibi bir oyunu oynarken V-Sync açık olmasına rağmen 30 dakika içinde oyundan atmalar gibi sorunlarım vardı. sıfırla değişti fakat sorunlarım yine çözülmedi AMD Driver uyumsuzlukları da eklenince kart resmen çöp bir şey oldu. Şimdi kartı iade edip RTX 2060 almak istiyorum.

EVGA GeForce RTX2060 KO Ultra Gaming 6 GB GDDR6 192Bit NVIDIA DX12 ekran kartı bu ekran kartı iyi mi? Önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe nedir ekran kartı için? 3500 TL aşağısı bir bütçe varsa RTX 2060 Gaming Z modeline bakılabilir alternatif olarak.

Bu ekran kartımı 3650 TL almıstım onu iade edip beni uzmeyecek serin bir ekran kartı arıyorum dıger paracalarımda su an elimdekiler B450M'a Pro Max 16x1 3200 MHz HyperX RAM R5 3600 Rampage 650W PSU var. PSU 0 la degisti bu arada EVGA'nın sogutması iyi diye duydum ama MSI güvenim zedelendi.

Galax RTX 2060 Super ex white öneririm serin ve super:

Peki tavsiyeleriniz için çok teşşekkür ederim son olarak şunu sormak EVGA soğutma açısından iyimi Max Ultra'da en fazla 75 derece verir değimi.

Mech sonrası sıcaklık sorunu pek olmaz tabi kasa önemli.

Dediğim gibi Galax Super modeli ve serin çalışıyor karşılaştırma bırakayım:

Merhabalar. Benim MSI RX 5700 XT Mech OC kartım var, aşırı ısınma problemi vardı keza mavi ekran hataları oyun içi hafif takılmalar PES 2020 gibi bir oyunu oynarken V-Sync açık olmasına rağmen 30 dakika içinde oyundan atmalar gibi sorunlarım vardı. sıfırla değişti fakat sorunlarım yine çözülmedi AMD Driver uyumsuzlukları da eklenince kart resmen çöp bir şey oldu. Şimdi kartı iade edip RTX 2060 almak istiyorum.

EVGA GeForce RTX2060 KO Ultra Gaming 6 GB GDDR6 192Bit NVIDIA DX12 ekran kartı bu ekran kartı iyi mi? Önerir misiniz?
Başka bi kullanıcı Evga rtx 2060 ko yu vatandan almış sıcaklık değeri oyunlarda 84 derecede sabit duruyormuş alıcaksan Rtx 2060 Rog al

Geri
Yukarı