Evga GT630 nasıldır ?

Sapphire'de Coil Whine sorunu çok yaşanıyor. Coil Whine nedir derseniz şöyle özetleyim bir süre kullanmadan sonra ekran kartından hırıltılar geliyor. Bu sorun aslında Asus, MSI gibi büyük firmaların ürünlerinde de yaşanıyor ancak Sapphire'de daha çok yaşanıyor. Aslında bu tam olarak bir sorun sayılmaz çünkü performansa herhangi bir etkisi yok. Fakat Sapphire kartlarda fazla ısınma gibi sorunların yaşandığını da duydum. Siz ne olur ne olmaz Asus veya MSI alın.

ASUS R7 240 alacağım. Bazı ekran kartları çok büyük oluyor. R7 240 benim kasama sığar mı?
20151217_170358.jpg

Tamamdır yapacağım zaten. :) 800 mhz 2 gb ddr2 cl5 bir ram :)

Kardeş İlk defa açtım ne bekliyon :D :D Hep korkardım açmaya :D

Peki şuan benim sistemimdeki ekran kartı hangisi ? Ben anlamadım hangisi olduğunu ( FOTOĞRAFTA YER OLARAK) :D
Sisteminde ekran kartı yok.

Kardeşim sen en iyisi para bulabilirsen bilgisayar topla çünkü hem bu önerilen kartlar giriş seviyesi kartlar bende GT 630 var zotac ın 3 yıldır kullanıyor artık kart yıpran dı oyunları çok iyi kalitede oynatmıyor sende boşuna ona para verme para bulabilirsen gtx 950 lı ucuz bilgisayar topla ama illada alcam dersen gt serisi alma biraz para biriktirme gtx 750 ti al daha rahat ve güzel

Zaten bütçesi olsa toplar parayı verirsen neden toplamasın :)
Kardeşim sen en iyisi para bulabilirsen bilgisayar topla çünkü hem bu önerilen kartlar giriş seviyesi kartlar bende GT 630 var zotac ın 3 yıldır kullanıyor artık kart yıpran dı oyunları çok iyi kalitede oynatmıyor sende boşuna ona para verme para bulabilirsen gtx 950 lı ucuz bilgisayar topla ama illada alcam dersen gt serisi alma biraz para biriktirme gtx 750 ti al daha rahat ve güzel

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı