EVGA GTX 1070 vs MSI GTX 1070

MSI GTX 1070 Gaming X öneriyorum. Elimde mevcut, henüz kullanmadım ancak MSI 900 serisine göre 1000 serisini daha başarılı yapmış. Kartın bileşenleri çok kaliteli. Fanların yapısı hava akışı için gayet iyi ve büyük.

Yerinde olsam Evga FTW Gamıng Acx 3.0 alırdım. Msı'da 10 faz bulunurken bu modelde 10+2 faz bulunuyor. Frekans hızları önemli değil, o farklar voltajsız hızaşırtma ile görülebilir.

Yerinde olsam Evga FTW Gamıng Acx 3.0 alırdım. Msı'da 10 faz bulunurken bu modelde 10+2 faz bulunuyor. Frekans hızları önemli değil, o farklar voltajsız hızaşırtma ile görülebilir.

Bu konulardan fazla anlamam o yüzden soruyorum, faz performans olarak ne işe yarıyor? Performansı çok etkiler mi?

MSI GTX 1070 Gaming X öneriyorum. Elimde mevcut, henüz kullanmadım ancak MSI 900 serisine göre 1000 serisini daha başarılı yapmış. Kartın bileşenleri çok kaliteli. Fanların yapısı hava akışı için gayet iyi ve büyük.
Kartı nereden ve ne kadara aldığını belirtir misin? Bende msı gaming x 1070 alacağımda ısınma durumu ve ışıklandırmasından dolayı.

Arkadaşlar herhangi bir marka alınabilir arada maksimum %4-5 FPS farkı olur onu da kendiniz O.C. ile kapatabilirsiniz. Bana sorarsanız en ucuzlar arasından soğutması iyi olan bir tanesini seçin ki hız aşırtma yaptığınızda ısı değerleri sorun çıkartmasın.

Kesin olarak MSI GTX 1070 almaya karar verdim. EVGA oyunlarda 1-2 fps daha fazla performans versede MSI soğutma olarak EVGA'dan kat kat daha önde ve MSI 1000 serisinde diğerlerine göre çok daha iyi bir iş yapmış. Sizede MSI GTX 1070 almanızı öneriyorum hem fiyat hem performans olarak :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı